Stomvi Debut B poszrebrzana vs Yamaha YTR-4335GS posrebrzana

This topic has 14 odpowiedzi, 7 głosów, and was last updated 11 years, 4 months temu by kruczas.

• Autor
    Wpisy
     eliasztp
    Participant

YAMAHA YTR 4335G, to już jest solidny sprzet, mam yamahe 4 i jestem z niej zadowolony, dzwięk dobry, tłoki chodzą idealnie, stroi

zgred_16
    Członek

A czy na tłokach znaczy sie z zewnątrz pisze ci Made in China czy coś w tym rodzaju bo mój kumpel ma 1 yamahe i mu tak pisze?

piotras_90
    Członek

witam!

ten jakże wspaniały napis ‚made in china’ jest chyba tylko na yamaszce 1… znajomy ma taką i właśnie śmialiśmy się z tego napisu przy wyższych modelach powinno pisać made in japan (przy rurce od ustnika -[ lead pipe ] albo na czarze)

pozdrawiam!

eliasztp
    Participant

Ja mam sześcioletnią Yamahe 4. Na drugim tłoku jest napis made in japan. Tak więc o ten model trąbki możesz byc spokojny 🙂

Adasss
    Participant

Ja mam 14 lat i gram na trąbce 4 latka. najpierw gralem na jamaszce 1 a teraz na 4 .4 jest zajebista, idealnie stroi tloki bez zarzutow . jak dla mie jest super 😀

zgred_16
    Członek

U nas w orkiestrze sie smiali ze to podróbka bo pisało na drugim tloku made in china i nie chce sie przejechac

zgred_16
    Członek

Co polecacie?

Adasss
    Participant

spoko moja ma 3 latka i nic sie nie dzieje. jest super i warto kupic

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 15 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?