Schagerl 1000S czy Yamaha 4335GS ???

This topic has 10 odpowiedzi, 8 głosów, and was last updated 12 years, 7 months temu by Adasss.

• Autor
    Wpisy
     klonpiotr
    Członek

Najlepiej gdybyś miał przed sobą obie trąbki i spróbował jedną i drugą . Wtedy ocena innych chyba miałaby mniejsze znaczenie 😀
    Można wiedzieć na czym grałeś wcześniej ?
    Ja wziąłbym yamahe dlatego ,że to yamaha ,a schagerl`a żeby spróbować czy naprawdę są takie dobre 😀 , także spory dylemat 😆

piciu555
    Członek

Az wstyd mowic :/ Roy Benson 🙂

Radekss
    Członek

Szczerze powiedziawszy masz ciezki wybor. Stara wyprobowana yamaha contra nowo wchodzaca na polski rynek schagerl … porownaj i daj znac bo sam jestem ciekaw. Jezeli nie masz moizliwosci porownania obydwu rur to polecam yamahe….

oczywiscie sertdecznie pozdrawiam 😀

Kalaf
    Członek

Ja bym wzial schagerla… yamaha jaka jest kazdy wie – nic specjalnego a te schagerle to naprawde calkiem przyzwiote rury… gralem na kilku modelach i wszystkie sa OK.

brass
    Członek

Miałem okazje pograć na 1000L i stwierdzam że to fajny instrument. Ja bym kupił 1000S (srebrną). Zastanawiam się też nad 2000S ale jeszcze o niej nic nie wiem.

Radekss
    Członek

No wlasnie gral ktos moze na Schagerl 2000S ? Jakie wrażenia np w porownaniu do modelu niżej albo do Stomvi ?

😮

pozdro

brass
    Członek

Grałem na 2000S tylko chwilke ale nie zauważyłem różnicy między 1000S a porównywałem oba w tym samym czasie.

piciu555
    Członek

Witam. Mam zamiar kupic w najblizszym czasie trabke i nie wiem jaki model. Schagerl 1000S czy Yamaha 4335GS ??? Co o tym sadzicie. Pozdrawiam

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?