PUZON DO 5000 ZŁ-co proponujecie ?

This topic has 4 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 9 years, 1 month temu by bumblebee.

• Autor
    Wpisy
     Bartex1231
    Członek

Witam !!!

Słuchajcie jestem początkującym graczem (od 1.5 roku), ale myślę żeby niedługo kupić puzon. myślałem o Yamaha lub Bach, ale nie wiem kompletnie co kupić. Może podpowiedzielibyście konkretne modele (do 5000 zł trochę wyżej). Z góry dziękuję 😉

bumblebee
    Participant

nie wiem na jakim obecnie grasz i na jakim etapie jestes…w tej cenie poszukaj używanego bacha (modele 42)

Bartex1231
    Członek

Aktualnie gram na weltklangu, instrument wypożyczony z szkoły muzycznej. Szczerze powiedziawszy interesuje mnie jakiś nowy instrument. Zastanawiałem się nad sprowadzeniem z USA, tam ceny są stosunkowo niższe. Może znacie jakiś dobry model. Bo jeśli chodzi o ten bach to nowy jest trochę drogi. A tak właśnie to dobry puzon w jakich granicach cenowych kupić. Bo chciałbym kupić raz a dobrze.

Bartex1231
    Członek

Co myślicie o Puzonie Yamaha YSL-448G ???

bumblebee
    Participant

porozmawiaj z nauczycielem ,czy podołasz takiemu instrumentowi…to trochę jakbyś przesiadał się z malucha do mercedesa. Jak będziesz jeździł później tylko na drugim biegu to zajedziesz go :). Kupić nowy instrument to nie problem (np na forum widziałem sprowadzone Conny na sprzedaż, właśnie z USA), ale później sprawić, żeby dobrze brzmiał to już całkiem inne zadanie

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?