PSM w krakowie na basztowej

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 13 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #11495
  Trabeczka
  Członek

  Hmmm. Jesli chcesz się uczyć w Fajnym mieście, z fajnym klimatem, i dużą ilością knajpek. Mieście gdzie nigdy nie będzieswz się nudzić, bo zawsze znajdziesz jakieś miejsce, gdzie można wyskoczyć, to przenoś się bez wachania.

  Ale jeśli chcesz się nauczyć grać na trąbce, to szkoła o której piszesz, jest na końcu listy szkół, które ja bym polecił.

  #11497
  JAZZtromba
  Członek

  hmm…dzięki 😉 miasto wiem, że jest świetne 🙂 Ale co do szkoły…słyszałam, że po krakowie wychodzą świetni słuchowcy…że jest wysoki poziom KS..

  Co do trąbki to nie wiem jaka jest ta nauczycielka..ciekawe.. ;P

  #11498
  Trabeczka
  Członek

  Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcesz rozwinąć swój słuch, czy może umiejętności grania na trąbce, a może jedno i drugie??

  Ja znam wiele osób po Krakowskiej szkole muz. i faktycznie słyszą dobrze. Jeśli chodzi o poziom trąbki w Polsce południowej, to zdecydowanie polecałbym ci szkołę w Częstochowie, Katowicach, lub Bielsku.

  #11499
  G…YNJUN
  Członek

  Elo PSM w Krakowie słyszałem ze nauczycielka trąbki taka ….. ale zapraszam do psm w Katowicach na trąbeczke ;

  #11500
  EmDzej
  Członek

  Ja również polecam Katowice. Świetna szkoła, świetni nauczyciele trąbki, bardzo pozytywny klimat, blisko do parku, bliskość wydziału jazzu i ogólnie wiele plusów.

  #11501
  Trabeczka
  Członek

  Krakowa nie polecam właśnie przede wszystkim ze względu na nauczycielkę trąbki. Jeżeli kierować się tym i tylko tym to mój ranking wyglądałby tak:

  1. Częstochowa
  2. Katowice
  3. Bielsko

  #11502
  blachacz
  Członek

  z tego co zauwazylem jezdzac na konkursy wyrozniajace trabki byly z Katowic 😀 z czestochowy , z Zywca,i jedna trąbka z Warszawy moze jakiiejs szkoly niewymienilem, a z I stopnia to Jaworzno, Bytom,Tomaszów Lubelski

  #11503
  JAZZtromba
  Członek

  Dżisus…ale ja nie mam wyboru 😛 gdzies tą średnią pasuje skończyć 😛 A do krakowa przenoszę się na studia (ASP)..więc średnia-pewnie też tam…

  Cóż…trzeba się zmierzyć z nauczycielką trębaczką…słyszałam, że ona dużo filozofuje a tak naprawde niewiele to daje.. Ja u siebie mam fajnego gościa przez 4 lata i trudno będzie przez 2 ostatnie przyzwyczaić się do nowego nauczyciela…sami wiecie jak to jest- inne metody etc. tym bardziej, że to wychowanka Lutaka..a mój nauczyciel -świeżo po AM. Ale zobaczymy..

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 13 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?