Program na egzamin.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #9629
  Anonim
  Gość

  Jestem za, przy za trudnym programie tylko obnażysz swoje niedoskonałości. Przy łatwiejszym możesz zagrać ze swobodą, popisać się muzykalnością i łatwością grania. powodzenia!

  #9630
  Anonim
  Gość

  Dzięki za odpowiedź. Wiesz coś na temat gam? Muszą być równoległe czy mogą być jednoimienne? Przy jednoimiennych mam większe możliwości dopasowania do skali.

  #9631
  Debosch
  Członek

  Jak masz problem ze skalą to weś sobie np. G-dur przez 2 oktawy i będzie git :]
  A z tym programem to się zgodze – lepiej zagrać coś łatwiejszego niż sie potem pomylić.

  #9632
  Anonim
  Gość

  Nie chodzi o to. Wydaje mi się, że powinienem grać molową i durową. Jakoś wygodniej mi grać B-dur i b-moll niż np. B-dur i g-moll. Chyba że wystarczy jedna??

  #9633
  Anonim
  Gość

  A co do tej suity angielskiej to nie sądzicie, że to za proste jak na wstępne?

  #9634
  Anonim
  Gość

  ja grałem suitę angielska parę lat temu na egzaminie wstępnym do szkoły w Poznaniu i dostałbym się, ale oblałem teorię… 😉 tzn. niedouczony byłem bo wtedy jeszcze nie miałem ukończonej szkoły I stopnia i wogóle kazali mi przyjść w następnym roku (czyli po ukończeniu I stopnia) od razu do trzeciej klasy… ale potem to już byłem w liceum i nie mogłem się przenieść do poznania…
  wracając do tematu…
  Suita angielska jest ok, tylko wszystko zależy od konkurencji… 😉 zagraj to, czego jesteś pewien na 100%, tzn. żebyś bez względu na warunki mógł to zagrać (za krótka rozgrzewka, zła forma tego dnia, kac itp., itd :D).
  A tak pozatym, to program powinien pokazywać Cię z jak najlepszej strony…

  #9626
  Anonim
  Gość

  Od pewnego czasu przygotowuję się do egzaminu wstępnego do klasy trąbki PSM II st. Wybrałem trudny utwór i niepokoję się, że na egzaminie zrobię dużo błędów. Tymbardziej, że teraz nawet w domu nie wychodzi dobrze. A może lepiej zagrać coś łatwego (np. Suitę Angielską B. Fitzgeralda) i być pewnym, że dobrze wypadnę??

  #9635
  Debosch
  Członek

  Pewnie że tak. A co do tych gam to zagraj sobie jakie chcesz. Masz informator?? Jak czytałem to jest tam napisane że trzeba przygotować 2 gamy: jedna molowa, jedna durowa. A skoro nie jest napisane jakie to masz dowolnośc 🙂 Chyba łatwiej jest wziąśc pochodną…

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?