Poszukiwany utwór

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #12874
  mactr
  Członek

  Witam!

  Rzeczywiście, ten temacik wywala na plecy, nie ma co. Bardzo polecam płytkę „Yo-Yo Ma Plays Morricone”, na której oczywiście ten utwór także się znajduje. Po posłuchaniu pierwszy raz tego wykonania nie mogłem zamknąć japy z wrażenia. Pomyślałem, że chyba zmienię instrument na wiolonczelę :).

  Jeśli chodzi o nutki, to temacik można sobie ściągnąć z ucha, ale po co:)? Na eMule są jakieś PDF-y z tym kawałkiem, więc do roboty.

  Pozdrawiam!

  #12876
  mark
  Członek

  OJ, zupełnie zpomniałem o tym temacie.
  Świetny film jako całość. Ale tak jak muzyka genialnie radzi sobie bez obrazu to nie powiedział to o obrazie bez muzyki….
  tez się rozejrzę…

  Coś mi się zdaje że kolega mógł to troszkę lepiej zagrać…

  #12877
  pepto
  Członek

  Tylko że ja poszukuje, opracowania na trąbke z toważyszeniem fortepianiu, niestety nie ma sa tylko opracowania fortepian solo a ja nie potrafie z tego zrobić transkrypcji.

  #12878
  mark
  Członek

  Może wreszcie kolega mactr da się zachęcić, bo co do „kryminalnych” to się zgodzę że nie warto ale może teraz….

  #12872
  pepto
  Członek

  http://www.youtube.com/watch?v=ksdth9UIJGU&mode=related&search=

  Koledzy poszukuje transkrypcji tego przepięknego utworku, posiada ktoś moze????

  piora.piora@wp.pl

  #12879
  mactr
  Członek

  Witam!

  Hehe, nie bardzo :). I jeszcze miałbym może miałbym spisać partię fortepianu?:) Zabawne… 🙂

  O ile melodyjka jest znowu bardzo prosta, to harmonia nie jest już taka na piętnaście minut roboty:). W sumie akordy tam może nie są jakieś zabójcze, ale łatwo w nich zgubić jakiś ciekawy składnik i w rezultacie podkład będzie brzmiał jak w jakiejś pop piosence. Kurna, zresztą ja się nie znam na tym.

  Polecam zorientowanie się w tych opracowaniach z eMule (coś nie mogą się ściągnąć) i ewentualnie przetransponować linię melodyczną na B. Akompaniament jakiś tam powinien się znaleźć. Możliwe też, że wersja, którą gra ten koleś na filmiku jest jego autorską – sam to transponował, zrobił jakiś tam aranż itd. Możliwe, że nie ma ogólnodostępnego opracowania na trąbkę z forteklapem.

  Pozdrawiam!

  PS
  tu jest aranż na chór, ale partia sopranu to chyba dokładnie temat i od razu wychodzi nam w tonacji zgodnej z wykonaniem z filmiku:

  http://cpma.shinranet.com/Partituras_midis/goboe.pdf

  PS#2

  Ten utworek ciągle powala :).

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?