Polska w Monopoly.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #11573
  Adam
  Participant

  Jak na OFFtopic przystało umieszczam tutaj pewnego rodzaju zachętę do Pomocy w głosowaniu na dwa Polskie miasta, które mogą zaistnieć na nowej planszy do gry Monopoly.

  [url=http://technologie.gazeta.pl/technologie/1,82008,4991901.html]Gazeta.pl : Dziennik Internautów[/url]

  Tylko od polskich internautów zależy, czy jedno z powyższych, a może nawet obydwa polskie miasta znajdą się na planszy nowego wydania popularnej gry Monopol.
  Nowe wydanie gry planszowej Monopol (ang. Monopoly) powinno pojawić się na jesieni 2008. Dwadzieścia z 22 miast, które zagoszczą na odświeżonej planszy tej popularnej na całym świecie gry, już zostały wybrane. Do 9 marca trwa jeszcze plebiscyt na dwa ostatnie miasta.

  Wśród 20 kandydatów znalazły się dwa polskie miasta: Gdynia i Szczecin. Co ciekawe, obydwa – dzięki zaangażowaniu polskich internautów – znajdują się w czołówce zestawienia.

  Wyprzedza je tylko Taipei, na które oddano w chwili publikacji tego tekstu 24,5% głosów, przed Gdynią – 18,8% głosów i Szczecinem – 14,8%. Istnieje zatem duża szansa, że przynajmniej jedno z polskich miast znajdzie się na planszy Monopolu.

  Jednak decydująca rozgrywka dopiero przed nami. Dziś, 4 marca, tabela wyników zniknie ze strony głosowania, jednak nadal – do 9 marca br. – będzie można oddawać swoje głosy na wybrane miasta. Zarejestrowani uczestnicy będą mogli głosować raz dziennie na jedno z 20 miast nominowanych na zasadzie „dzikiej karty”, czyli m.in. Gdynię i Szczecin. W głosowaniu na miasto z „dzikiej karty”, zliczane będą tylko głosy oddane raz dziennie na jedno miasto.

  Końcowa tablica wyników 22 pierwszych miast uzyskana na podstawie ważnych głosów zostanie wyświetlona w sierpniu 2008 roku.

  W celu oddania swojego głosu na wybrane miasto należy założyć swój profil, a następnie zalogować się na stronie Monopoly World Voting. Organizatorzy akcji zapewniają, że wymagany przy logowaniu e-mail pozostanie w ich bazie tylko na czas trwania głosowania i nie zostanie wykorzystany przez producenta gry – firmę Hasbro – do celów marketingowych.

  Szczegóły na stronie Monopoly World Voting, gdzie można także oddać swoje głosy. Zatem myszki w dłoń!

  Źródło: Dziennik Internautów

  Zagłosować na te miasta można a stronie:

  http://www.monopolyworldvote.com/pl_PL/world

  osobiście głosuje na oba miasta mimo iż mieszkam tylko w Gdyni 😀

  #11577
  steczka
  Członek

  możesz napisać jaki był wynik??

  #11576
  Adam
  Participant

  Gdynia znalazła się na planszy nowej versji Monopoly. 🙂

  http://www.hasbro.com/games/kid-games/monopoly/

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?