Oystein BAADSVIK

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #9325
  kolo
  Participant

  Pragnę poinformować wszystkich tubistów i nie tylko, że do Polski przyjedzie znany na całym świecie wirtuoz gry na tubie Oystein BAADSVIK.
  Koncert odbędzie się:

  Środa, 31 grudnia 2008, godz. 19:00
  Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej w Warszawie
  Koncert sylwestrowy
  ORKIESTRA SYMFONICZNA FILHARMONII NARODOWEJ
  Antoni WIT – dyrygent, gospodarz wieczoru
  Oystein BAADSVIK – tuba
  m.in. DVORÁK – Tańce słowiańskie (wybór)

  #9328
  Adasss
  Participant

  Jestem ciekaw ile bilet 😀

  #9329
  stosto
  Participant

  Super!

  #9330
  okoLoko
  Członek

  Kto chcialby mi zasponsorowac wejsciowke?

  #9331
  kolo
  Participant

  Ceny biletów: 220, 200, 140, 120, 80 zł

  Sympatyków Filharmonii Narodowej z pewnością nie trzeba przekonywać, że odwiedzenie jej w sylwestrowy wieczór to jeden z najlepszych pomysłów na jego miłe i niezapomniane spędzenie. Dyrektor Antoni Wit – jak co roku – objawi się nie tylko w roli dyrygenta, lecz także gospodarza wieczoru, zapraszając do wysłuchania niezwykłego repertuaru, który nie gości na co dzień w dostojnych murach. Zdradzimy jedynie, że niektóre spośród znanych i lubianych kompozycji ukażą się w brzmieniowej szacie dla siebie niespotykanej – w wielce dowcipnych aranżacjach na tubę, na której brawurowo grać będzie jeden z jej najznakomitszych wirtuozów, Øystein Baadsvik, znany już warszawskiej publiczności.

  <źródło: filharmonia.pl>

  #9332
  chechlowski1
  Członek

  Można było posłuchać tego widowiska na antenie Radia polskiego a dokładniej na dwójce. Jakościowo mogło być lepiej ale lepszy rydz niż nic.

  #9333
  chechlowski1
  Członek

  mój kumpel nagrywał ten występ a ja postanowiłem wrzucić to na serwer tylko jest to w formacie mp3 i jakość jest bynajmniej jak dla mnie mierna jeśli ktoś będzie chciał to wrzucę również w rozszerzeniu wav która oddaje jakość transmisji radiowej w 100%. Więc jeśli ktoś chce w lepszej jakości niech da znać.

  [url=http://rapidshare.com/files/178820294/Koncert_Sylwestrowy_-_Filharmonia_narodowa.rar.html]Koncert Sylwestrowy 2008 – Orkiestra Symfoniczna Filharmoni Narodowej[/url]

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?