Ogrzewacze świetne na mróz

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #7280
  kapitaniak
  Członek

  Mam świetny patent na granie na mrozie. Pewnie nie jeden z kolegów doświadczył przymusu grania np na pogrzebie przy niskiej temperaturze. Jak nie bać się, że tłoczek „nie odbije” bo się zamarzł? jak sprawić by tłoczki nie chodziły mozolnie, przytrzymywane przez zgęstniałą na mrozie oliwkę? Ogrzewacze żelowe do rąk! Bieże się w lewą rękę pomiędzy dłoń a tłoczki, otula się je i nie ma o nic strachu. Polecam wszystkim. Są na allegro i kosztują tylko 5 -10 zł 🙂

  #7283
  Vuadeck
  Członek

  ciekawe:) sprobuje sie:D

  #7284
  pawlon7717
  Członek

  hehe:) nie probowalem jeszcze czegos takiego:) u mnie raczej polewa sie je czyms z procentami:D

  #7285
  TopSecret
  Członek

  No! Widzę, że trzeba będzie wypróbować! 🙂

  #7286
  tofik
  Członek

  Ciekawe czy jest ryzyko wyparowania oliwki poprzez długie ogrzewanie jej tym podgrzewaczem. Jaką to w ogóle osiąga temperaturę ?

  #7287
  Muzykoman
  Członek

  Ostatnio przez przypadek trafiłem na jakąś aukcję na allegro. Był to tzw.ocieplacz. Postanowiłem go wypróbować i powiem wam,że bardzo dobrze się sprawdza! Nic mi nie zamarza-łącznie z rękami! Wygląda to prawie jak worek,ze ściągaczem przy czarze i otworami na ręce. Mówie wam,że jestem w wielkim szoku!! Mają też ocieplacze na inne instrumenty…(znalazłem to po wpisaniu „ocieplacze na instrumenty”)

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?