Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych OSP, Krynica 2011

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 54 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #8110
    bumblebee
    Participant

    witam,

    Pozostało już ok. 2 miesięcy do festiwalu, więc pora na typowanie wyników 🙂

    nie będę bardzo oryginalny i stawiam na Konopiska (podobno bardzo dobrze zagrany konkurs regionalny) oraz standardowo na Mykanów i Wilamowice…kolejność dowolna :)…plus oczywiście miejsce dla orkiestry, która będzie tego dnia w lepszej formie niż pozostałe (Dobrynin ?)

    #8143
    Mały
    Członek

    ja stawiam na całkiem nową orkiestrę 🙂 chociaż mam nadzieje ze wszystkie orkiestry sie dobrze zaprezentują.

    #8115
    bumblebee
    Participant

    [quote]
    Mały napisał(a)):
    ja stawiam na całkiem nową orkiestrę 🙂 chociaż mam nadzieje ze wszystkie orkiestry sie dobrze zaprezentują.[/quote]

    odważna teza 😀

    nikt więcej nie chce się wypowiedzieć? Dużo osób z tego forum będzie na festiwalu…Chyba, że próby są od rana do wieczora 😉

    #8151
    cropp000
    Członek

    Od samego rana to raczej nie, ponieważ 90% muzyków (przynajmniej w mojej orkiestrze) to uczniowie gimnazjów i szkół średnich 😉

    Osobiście stawiam na Mykanów. 😉

    #8153
    whynot
    Participant

    a może coś o repertuarze konkursowym …:) ???!!!

    #8145
    Mały
    Członek

    właśnie ciekawi mnie co zagrają konopiska ,skład dobry wiec pewnie utwory też z najwyższej półki :)? jeżeli możesz powiedzieć chętnie się dowiem wcześniej 😉

    #8144
    Mały
    Członek

    właśnie ciekawi mnie co zagrają konopiska ,skład dobry wiec pewnie utwory też z najwyższej półki :)?

    #8154
    whynot
    Participant

    Szczerze powiedziawszy nie mamy jeszcze ustalonego do końca repertuaru konkursowego , ale chyba zagramy „Kujawiaka” , uwerturę i jakiegoś marsza . ( KOnoPiSkA )

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 54 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?