NIVEA Creme

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #7247
  Adasss
  Participant

  Mam do was pytanie. Od pewnego czasu uzywam kremu Nivea (klade go na usta). Moj profesor twierdzi ze krem nie pomaga tylko wysysza usta co powoduje ich pekanie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat??

  #7250
  ryszard
  Participant

  W rzeczy samej, krem NIVEA i wyjscie na mroz to najgorsza z mozliwych opcji, tymniemniej sam krem tez nie nawilza. Spróbuj czegos na bazie wazeliny lub blistex, chopsaver itp.

  #7251
  Adam
  Participant

  krem Nivea = woda + substancje natłuszczające na zime to słabe rozwiązanie. chyba że są to minimalne ilości, wielkości pół paznokcia małego palca w lewej dłoni” 😉

  Chopsaver jest dobry ale po męczącym graniu bo odrzywia mięśnie ust.

  Blistex = benzyna + tłuszcze zwierzęce… bardziej wysusza niż to wszystko warte. Proponuję lekturę na stronie blistex.

  Przed samym graniem staraj się niczego nie używać, bo będzie Cię to uzależniało i za każdym razem będziesz chciał się czymś smarować. Jak będziesz grał coś na scenie i nagle przed graniem zabraknie pod ręką „tego czegoś” ???

  #7252
  fuoco
  Członek

  na mrozie podczas gry instrument sie nagrzewa.Podczas przerw w grze proponuje wyjac ustnik i trzymać go w reku lub w kieszeni…

  #7253
  TopSecret
  Członek

  Raz użyłem do grania kremu NIVEA… Nigdy więcej ;p

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?