Nauczyciel do Eufonium/Sakshornu Barytonowego

This topic contains 3 odpowiedzi, has 4 głosy, and was last updated by  Marunia 7 lata, 8 miesięcy temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #8974
   eufonio 
  Członek

  Witam, poszukuję kogoś kto udzieli mi lekcji na eufonium z Warszawy lub okolic, chodzi głównie o zadęcie, bo podstawy już mam, [email protected]
  gg – 7793874

  #8977
   ttorhaug 
  Członek

  Witam,

  Ja też szukam nauczyciela z eufonium w Warszawie, i zamieściłem tu ogłoszenie. Niestety, nie dostałem odpowiedzi, i mam pytanie, czy udało ci się znaleźć kogoś, i czy ta osoba ewentualnie chciała mieć jeszcze jednego ucznia.

  Pozdrawiam

  Tor Torhaug,
  Tlf. 514510477
  Mail: [email protected]

  #8978
   ryszard 
  Participant

  Wydaje mi się, że ciężko będzie ci znaleźć nauczyciela w Warszawie, nie jestem pewien czy tacy wogóle są w stolicy.

  #8979
   Marunia 
  Członek

  Witam serdecznie
  Gram w orkiestrze wojskowej na saxhornie tenorowym. Skończyłem na tym instrumencie jedyną szkołę muzyczną, która kszatłciła muzyków w tej klasie. Ale do rzeczy.
  Nie ma w Polsce nauczyciela, który skończyłby studia na tenorze czy barytonie. Instrument ten wykorzystywany jest tylko w orkiestrach wojskowych, lub zakładowych albo miejskich, strażackich itp.
  Proponuję Ci 2 rozwiązania.
  1. Jeżeli jesteś mieszkańcem Warszawy to podejdź do żołnierzy z orkiestry wojskowej na ul. Hynka. Tam są absolwenci Wojskowego Liceum Muzycznego i podpowiedzą Ci na pewno kilka ciekawych rzeczy.
  2. Ustnik od tenoru, czy barytonu jest taki sam jak od puzonu. Jeżeli zależy Ci tylko na zadęciu to możesz podejść do bylejakiego nauczyciela od puzonu

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account