maszynka do wiczenia mięśni ust

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #7297
  kubala123
  Członek

  cześć!
  Mam do zaoferowania fajną maszynkę, która rozwija mięśnie ust. Robię je własnoręcznie i już posprzedawałem kilka w moim mieście. Jeżeli kogoś to interesuje to zapraszam na moje gg- 12861734. polecam!!!

  tak ona wygląda

  #7300
  ryszard
  Participant

  Ciekawe, ciekawe. Mam kilka pytań. Z czego to wykonałeś i skąd ten pomysł bo mówiąć szczerze nie widziałem wcześniej takiego wynalazku. Jakie cwiczenia stosujesz do tego treningu i czy sa tego rezultaty?

  #7301
  kubala123
  Członek

  wykonałem to z pianek, więc nie ocierają ust. Kolega wspominał mi, że widział gdzieś maszynki do ćwiczenia ust. Ja takich nie widziałem, ale wyobraziłem je sobie tak jak wygląda na zdjęciu. Ćwicze na niej różnie, po przez zaciskanie ust na niej jak najwięcej razy, trzymanie zaciśniętej jak najdłużej oraz przed lustrem, kontrolując prawidłowe trzymanie brody. Osobiście ćwicze na niej od tygodnia, ale koledze, króremu zrobiłem pierwszą po trzech tygodniach poprawiła się skala.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?