Karl Glaser ???

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #5246
  klonpiotr
  Członek

  Witam!
  Temat tych trąbek był już poruszany. Nie są to zbyt znane firmy,ani wygurowane ceny. Ile płacisz tyle dostajesz.Nie będzie to zbyt dobry instrument. To tak jakby kupić podróbke adidasa o nazwie „adidos”. 😀

  #5244
  mo500
  Członek

  Widzę na giełdach instrumentów sprzęt firmy Karl Glaser. Czy możecie powiedzieć co to jest. Czy to się w ogóle nadaje do czegoś? Chodzi mi o instrument dla początkującego?
  mo500

  #5248
  tobi3776
  Członek

  karl glaser straszny złom!!! nie kupywac,jakzaczynałe grac ja KUPIŁEM i bardzo teraz tego załuje pozbyłem sie jej

  #5249
  santander
  Członek

  Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem TU nowy i postanowiłem włączyć się do dyskusji. Dlaczego ? Ano dlatego, że jestem dystrybutorem instrumentów firmy Karl Glaser i chciałbym rozwiać pewne wątpliwości. Wiem , że instrumenty Karl Glaser wrzucane sa do jednego worka z typową chińszczyzną co często mija sie z prawdą. Od razu powiem , że jestem gitarzystą a nie trębaczem ale przez ponad 25 lat muzykowania miałem przyjemność spotykania sie jak równiez grania z wieloma trębaczami.
  Polityka firmy Karl Glaser jest taka , żeby produkować instrumenty dla każdego. Jest to firma z tradycjami która dba o swój wizerunek. Oczywistym jest, że jeżeli trąbka kosztuje około 500-600 zł to jest instrument dla początkujących. Dla niemca to 1-2 dni pracy. Mimo to trąbka stroi i da sie na niej pograć pierwsze lata nauki. Jezeli ktoś chce zacząć naukę a nie stac go na dobry drogi instrument , to wydaje mi sie że jest to dobra propozycja. Tym bardziej, że nie wiadomo czy za 2 miesiące chęć do nauki nie minie i…..:-) Jak na każdy instrument jest gwarancja i to jest przewaga nad trąbkami używanymi. Sprzedajemy instrumenty tej firmy około roku czasu i jak dotychczas nie mieliśmy reklamacji. Ani na zacinające się tłoki ani tym bardziej na schodzenie lakieru. Posty typu:”….słyszałem,że…”, „…mój znajomy mówił, że jego kolega miał….” są mało przekonywujące. Tak jak wspomniałem, Karl Glaser robi trąbki dla początkujących ale robi też droższe instrumenty profesjonalne. Trąbka , która kosztuje 1700 zł może konkurować z instrumentami za 5-6 tyś zł. Nie wierzycie ? Proszę niech jakiś zawodowy trębacz z tego forum, który może być autorytem dla innych skontaktuje się ze mną. Dostanie do testów trąbkę i następnie wyrazi swoją bezstronną opinię. Nie będę bezpodstawnie bronił instrumentów , które sprzedaję. Powiem tylko, że jeden z kupujacych po nabyciu właśnie trąbki profi za 1700 zł , wystawił na sprzedaż na allegro swojego Bacha (notabene robionego w Chinach). Porównywał również nasz instrument z Amati i dużo wyżej ocenił Karl Glasera.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?