Kalisz… jak to wyglądało. (28 zdjęć)

This topic has 0 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 14 years, 12 months temu by Adam.

  • Autor
    Wpisy
  • #12335
     Adam
    Participant

    Krótkie rozeznanie z tego co działo się w Kaliszu.

    W dniach 27 czerwca – 2 lipca 2005 odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Trębaczy w Kaliszu.

    Patronat:
    Ministerstwo Kultury i Prezydent Miasta Kalisza

    Organizator:
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. Imienia Henryka Malcera w Kaliszu

    Kierownictwo Artystyczne:
    Roman Siwek

    Program Festiwalu:

    Poniedziałek, 27 czerwca 2005 roku godz. 19
    OTWARCIE FESTIWALU – KONCERT INAUGURACYJNY
    – wykonawcy:
    Benedykt Matusik – trąbka
    Wacław Mulak – trąbka, corno da caccia
    Orkiestra Kameralna Filharmonii Kaliskiej
    Łukasz Borowicz – dyrygent
    Leili Alidżanowa-Lis – basso continuo

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/b366.jpg[/img]
    Benedykt Matusik

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/ec22.jpg[/img]
    Wacław Mulak

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/be24.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/c840.jpg[/img]
    Lista osób, które przeszły do drugiego etapu w kategorii otwartej.

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/6c9a.jpg[/img]
    Nad wszystkim czuwał kierownik artystyczny 😀

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/9472.jpg[/img]
    Lista osób, które przeszły do trzeciego etapu w kategorii młodzieżowej oraz otwartej.

    Czwartek, 30 czerwca 2005 roku
    godz: 9-13 Finał konkursu trębaczy
    15.30 Koncert zespołu Chaber Brass
    Chaber Brass zagrali w składzie:
    Andrzej Tomczok i Lubomir Jarosz – trąbki
    Henryk Kowalewicz – róg
    Marek Żwirdowski – puzon
    Eugeniusz Gumuła – tuba
    16.30 Recital Adama Szymczyka
    19.00 Konkurs Studiów Orkiestrowych
    21.00 Próba chórów trąbek

    Kategoria młodzieżowa:
    (Kolejność zdjęć jak na liście)

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/46f9.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/437e.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/fc4e.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/720c.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/8b6c.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/faed.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/6f37.jpg[/img]
    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/3ffc.jpg[/img]
    Wszyscy uczestnicy byli oceniani przez szanowną komisję.

    Kategoria otwarta:
    (Kolejność zdjęć jak na liście)

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/2a49.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/c647.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/6250.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/9e9f.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/9121.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/f083.jpg[/img]

    Wyniki konkursu trębaczy

    Kategoria młodzieżowa:
    1. Piotr Pyda
    2. Piotr Nowak
    3. ————

    Wyróżnienia:
    Damian Marat
    Cyprian Pięta
    Paweł Tuliński
    Tomasz Zioła

    Kategoria otwarta:
    1. Michał Warzecha
    2. Lubomir Jarosz
    3. Jakub Waszczeniuk

    Wyróżnienia:
    Bartosz Gaudyn
    Łukasz Gotshalk
    Krzysztof Laksa

    Koncert zespołu Chamber Brass
    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/46bc.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/48a8.jpg[/img]
    Od lewej: Lubomir Jarosz, Henryk Kowalewicz

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/24b9.jpg[/img]
    Od prawej: Andrzej Tomczok, Marek Żwirdowski

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/3e25.jpg[/img]
    Od środka ” 😀 ” : Eugeniusz Gomuła

    Recital Adama Szymczyka
    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/1b6a.jpg[/img]

    Piątek, 1 lipca 2005 roku
    godz. 8.30-9.15 Rozgrywanie – prowadzący Wacław Mulak
    9.30-11.30 Lekcja Otwarta – prowadzący Benedykt Matusik oraz Mariusz Niepiekło
    11.30-12.15 Recital Sławomira Cichora – trąbka, trąbka naturalna
    14-16.30 Seminarium: Artykulacja – teoria i praktyka – na przykładzie koncert
    Arutuniana. Prowadzący: Igor Cecocho
    Warsztaty Studiów Orkiestrowych. Prowadzący Igor Cecocho
    16.30-19.00 Spotkanie z Jurorami: B.Matusik, W.Mulak, M.Niepiekło, M.Piątek,
    I.Cecocho
    19.00 Koncert Finałowy

    Recital Sławomira Cichora:
    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/73de.jpg[/img]

    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/3487.jpg[/img]
    Sławomir Cichor oraz Igor Cecocho na trąbkach naturalnych.

    Seminarium: Artykulacja – teoria i praktyka – na przykładzie koncert
    Arutuniana. Prowadzący: Igor Cecocho
    Warsztaty Studiów Orkiestrowych. Prowadzący Igor Cecocho
    [img]http://i13.photobucket.com/albums/a281/E_no/d523.jpg[/img]

    Sobota, 2 lipca 2005 roku
    godz. 8.30-9.15 Rozgrywanie – prowadzący: Mariusz Niepiekło
    9.30-10.30 Próba Chórów Trąbek
    10.30-11.15 Lekcja Otwarta – prowadzący: Marek Piątek
    11.30-12.30 Recital Tomasza Woźniaka

    To by było na tyle z mojej strony.
    Niestety nie posiadam zdjęć z soboty oraz niedzieli ponieważ już w tych dniach mnie nie było na festiwalu.

    Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników , organizatorów oraz jurorów.

    Adam

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?