Jednoosobowy kwartet

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #11553
  Redakcja
  Keymaster

  Nie mam pojęcia jakiego oprogramowania użyć i sam nigdy nie próbowałem czegoś podobnego ale gratuluję pomysłu! Powodzenia przy następnych eksperymentach!

  #11556
  tofik
  Członek

  Jedyny mój podobny eksperyment, to trio ale tylko audio…niesrój na puzonie jest chyba jeszcze bardziej zrozumiały niż na trąbce :)…dziwi mnie, że nagrywasz bez słuchawek nieodsłuchując tego co nagrałeś i do czego ew. mozna byłoby dostroić…jeśli utwór nie ma rubat możesz przecież spokojnie puścić sobie w słuchawkach metronom oprócz tego co nagrałeś…to tylko małe sugestie…

  #11551
  filip
  Członek

  Witam!

  Ostatnio pod wypływem inspirujących filmików na youtube hasła „multitrack” postanowiłem samemu spróbowac swoich sił. Efektem tego jest następujący filmik:

  Niestety nie umiem jeszcze za dobrze edytować filmów, więc czasami obraz z dźwiękiem się rozmijają (pomijam fakt, że miejscami po prostu nie stroi, lub jest nierówno zagrane). Mam nadzieję, że następne nagrania będą już bardziej dopracowane technicznie i muzycznie 🙂

  Czy ktoś z was próbował się w podobnych eksperymentach? Jakich narzędzi programowych i sprzętu używaliście? W jaki sposób najlepiej jest nagrywać poszczególne partie?

  #11555
  filip
  Członek

  Na tym filmiku (czego może nie widać) miałem w lewym uchu metronom. Na następny raz chcę właśnie spróbować nagrywać z nagraniem w słuchawkach (przynajmniej głosu prowadzącego). Tutaj o użyciu metronomu zadecydowało to, że filmy nagrywałem aparatem cyfrowym i nie chciało mi się za każdym razem kopiować filmu do komputera (niestety aparat nie ma funkcji nagrywania bezpośrednio na komputer).

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?