instrumenty firmy "Weril"?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #7429
  Horn
  Członek

  Nie grałem na instrumencie tej firmy ale podaję artykuł
  http://www.brasserwis.art.pl/modules/articles/article.php?id=15
  w którym wypowiada się specjalista i można przypuszczać, że waltornie Werila nadają się do nauki oraz do orkiestr dętych. Może warto poprostu poszukać używane waltornie lepszych firm zamiast nowego instrumentu Werila.

  #7431
  Yah
  Członek

  Wydaje mi się, że coś o nich słu\yszałem ale nie były to batdzo pochlebne opinie, możez spróbować poszukać w artykule W. Brylińskiego „Jaki instrumen wybrać” 🙂

  Pozdr.

  #7432
  Anonim
  Gość

  Weril to instrumenty brazylijskie. Kolega ma puzon basowy i nie narzeka, a cena jest bardzo konkurencyjna. Nie wiem jak jest z waltoriami.

  #7427
  Anonim
  Gość

  Spotkałem sie z akwizytorem, ktory rozprowadza instrumenty brazylijskiej firmy „Weril”. Czy ktoś mógłby udzielić mi jakichkolwiek informacji o tej marce. Interesuje mnie waltornia.
  czarekrog@o2.pl

  #7433
  morfeusz
  Członek

  JESLI CHODZI O WERILA TO OBILA MI SIE TA MARKA O USZY…
  Nie mam o niej jakichs najnowszych informacji ale najprawdopodobniej sa to instrumenty—jak kolega wczesniej wspomnial–do nauki i do orkiestr detych…czyli nie jest to jakis zaawansowany producent…

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?