II stopień na śląsku

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 9 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #4480
  sesar
  Członek

  Kto Ci powiedział, że brak harmonii dyskwalifikuje??? do większości szkół można startować bez przygotowania, poza tym ile szkół I stopnia oferuje harmonię(!) w programie nauczania??? być może masz złe informacje…

  #4479
  smiglo
  Członek

  Witaj …
  Widzisz to wszystko zalezy na czym grasz … Kieruj sie raczej inf. o profesorach w danej szkole. A dokladnie inf. o prof. u ktorego masz sie uczyć. Szukaj informacji.

  Pozdrawiam 🙂

  #4481
  szyna
  Członek

  3 lata temu chciałem przejsc do bytomia. byłem w 2 gimnazjum i chciałem przejsc odrazu od 3. to mi powiedziano ze musze sie cofnąć do 1 klasy poniewaz nie mialem harmonii, no chyba, ze ja zdam ale odrazu dowiedzialem sie ze mam malo czasu i moge nie zdazyc.

  #4482
  barteq_bm
  Członek

  wydaje mi się że harmonia zaczyna się w 3 klasie szkoły II stopnia, ja tak miałem więc nie wiem czemu się zniechęciłeś. (chyba że nie zawsze zaczyna się w 3 klasie to zwracam honor). Kieruj się poziomem nauczania szczególnie gry na instrumencie, bo jeśli chcesz iść na studia na wydział instrumentalny to harmonia raczej nie jest tam potrzebna
  Niestety nie mogę doradzić Ci którą szkołę wybrać, bo niestety/(na szczęście ;)) nie mieszkam na Śląsku

  #4476
  szyna
  Członek

  Witam!
  Do jakiej szkoły pójść ? mam na myśli II stopień? i to wieczorowo, bo niestety skończyłem szkołę wieczorową I stopnia w Tarnowskich górach i nie miałem harmonii co mnie zdyskwalifikowało aby startować do liceum muzycznego. Mam na myśli miasta takie jak Chorzów, Katowice, Gliwice , Zabrze… i gdzie jeszcze w tym okregu? która najlepsza?

  #4483
  sesar
  Członek

  Chyba chciałeś iść bezpośrednio do 3 klasy II stopnia, wtedy mogą być drobne komplikacje, bo trzeba zaliczać program z pierwszej i drugiej klasy. Nie poddawaj się, na pewno jesteś w stanie przygotować się do egzaminów!

  #4484
  piotrek_trumpet
  Członek

  Jeżeli chce ktoś zdawać do 3 klasy II st. to musi zaliczyć literę zasady muzyki i chyba kształcenie słuchu.
  Słyszałem, że w Gliwicach jest dobry nauczyciel trąbki tylko teraz nie pamiętam nazwiska;).

  #4485
  Wrazi
  Członek

  jest bardzo dobry nauczyciel trąbki w gliwicach P. Modliszewski. A z tego co wiem to w bytomiu w liceum muzycznym są ogólnie jakieś głupie zasady rekrutacji i prawie każdy musi powtarzać tam rok, a być rok w plecy to troche kijowo :/ pozdro

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?