Gezten Eterna 700s

This topic has 9 odpowiedzi, 7 głosów, and was last updated 14 years temu by vincent37.

• Autor
    Wpisy
     Kalaf
    Członek

Jezeli za te cene co na podanej stronie to moze i warto sie zastanowic… osobiscie nie mam zaufania jakos do Getzena… 🙂

vincent37
    Członek

Witam. Grałem na takim instrumencie ładnych parę lat i bardzo go polecam!!!!!!!. W 2000 roku zostawiłem go w rozliczeniu za BACHA w Chicago więc może to mój były instrument 😉 Getzen to solidna firma a ta trąbeczka sie pięknie i lekko odzywa. wystarczy na długo-nie wiem na jakim jesteś etapie w uczeniu się na trąbce-cena też fajna.

maree
    Członek

Więc, jestem w 3 kl. IIst.
    skala: f3.
    obecny instrument: yamaha 1335

Student
    Członek

Hej

Getzen to generalnie dobra firma. Ten model trąbki też jest niezly. Pozwala produkować fajny dźwięk. Bardzo dobrze chodzą też tłoczki.
    Czy warto kupic? pamiętaj, że to Ty jesteś instrumentem dźwiękotwórczym! Trąbka to tylko dodatek.

Kompletnie tylko nie rozumiem, po co piszesz, że grasz do f3? czy to ma znaczenie przy wyborze trąbki?…bo chyba nie bardzo.

Adam
    Participant

Ciekaw jestem kiedy pojawi się informacja że ktoś gra do F16 😆

De-eR
    Członek

P.S. Adam czekam z Tobą na F-16 😉

De-eR
    Członek

Miałem Eterna 700 i przyznam, że lekko się oddzywała, stąd przyjemnie się grało… ale oczywiście nim ją kupisz to parę próbnych f3 się przyda 😉 Pozdrowionka 🙂

Roberth
    Członek

No mi sie zdaje, ze to juz troche przeada sie zaczyna robic:) Adam ma racje… skoro planujesz zakup trąbki w takim razie po co pisze skale ”f3” myslisz ze kupisz getzena i bedzie F4… myślcie co piszecie.. tak na marginesie mialem getzena Eterne no i nic wielkiego to nie jest Pozdrawiam 🙂

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?