GETZEN 300 series

Tagged: 

This topic has 7 odpowiedzi, 6 głosów, and was last updated 12 years, 2 months temu by stopkaklecza.

• Autor
    Wpisy
     Student
    Członek

Hej

YTR napisał :
    [quote]Co sądzicie o tymże instrumencie??? Proszę o wasze opinie[/quote]

…rozumiem, ze tu pytasz nas o opinie na temat instrumentu, który sam posiadasz i na którym obecnie grasz…

YTR napisał:
    [quote]mogę stwierdzić że gra sie naprawdę przyzwoicie[/quote]

…a tutaj sam sobie odpowiadasz na pytanie. Wiec skoro przyzwoicie to pewnie niezły instrument 🙂

YTR
    Członek

no tak;d gram na nieje od jakiegos tygodnia, a wczesniej mialem yamahe 2321 i moge stwierdzic, ze getzen spokojnie ja przebija. Prosze o wasze wrażenia oraz opinie o po grze na tej trąbce. Z gory dzieki. Pozdrawiam;)

YTR
    Członek

Co sądzicie o tymże instrumencie??? Proszę o wasze opinie. Od niedawna mam tą rure a do tego ustnik SHILKE 12A4A
    i mogę stwierdzić że gra sie naprawde przyzwoicie.;]

sindbad
    Członek

Ja p[osiadam takiego getzena z seri 300.
    Bardzo fajnie mi się gra.
    Moim zdaniem to całkiem porządny instrument

stopkaklecza
    Członek

Siemka, Ja gram na Getzenie 700 SP special jakieś 2 lata i śmiem twierdzić iż to zawodowy instrument,bardzo dobre brzmienie,precyzja wykonania a przrde wszystkim to wentyle super chodzą,mam też kolegę co gra na 300 modelu i też brzmi fajnie tyle że barwa jest jaśniejsza.
    jak naj bardziej polecam..

Adasss
    Participant

Stopkaklecza, mam do ciebie pytanko. Ile kosztowala twoja rura??

stopkaklecza
    Członek

siemka.
    Ja swoją sciągałem ze Stanów wyszła mnie dwa lata temu 2,600zł ale trzeba było ominąć cło, teraz słyszałem że już firmy muzyczne zaczynają ściągać tej firy instrumentów i taka trąbka 700 SP wychodzi jakieś 3,500 złociszów… ale trzeba by sprawdzić na dzień dzisiejszy.

Adam
    Participant

Przy obecnym kursie dolara Getzen 300 to jakieś 1500zł a Getzen 700 = 2000zł. Ceny dotyczą instrumentów urzywanych.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?