FESTIWAL GUCA

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #13340
  guca
  Członek

  51 Zgromadzenie Trębaczy w Dragacevie – Festiwal Guca

  Wyjeżdżamy 9 sierpnia rano, wracamy 15 sierpnia. Wyjazd z Grodziska Mazowieckiego.

  Zapewniamy tylko i wyłącznie przejazd do Gucy i powrot z niej. Autobus posiada klimatyzację i wc. Sprzedaż biletów ruszy 1 kwietnia. Dostępnych będzie tylko 40 miejsc!

  We własnym zakresie trzeba sobie zorganizować m.in. nocleg (na miejscu dostępne jest pole namiotowe i wiele hoteli), jedzenie oraz ubezpieczenie. Serbia nie jest w Unii Europejskiej, ale mieszkańcy preferują zapłatę w euro. Więc pamiętaj o tym aby zakupic euro:) Żeby pojechać z nami należy mieć: ukończone 18 lat, paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy (od daty wjazdu do Serbii).

  Rząd Republiki Serbii zezwala obywatelom Polski oraz innych krajów UE, Norwegii, Islandii i Szwajcarii na przekroczenie granicy Serbii na podstawie dowodu osobistego. Dotyczy to pobytów do 90 dni, ale nie oznacza automatycznego honorowania dowodów osobistych ( zamiast paszportów) np. przez banki , towarzystwa ubezpieczeniowe i biura podróży.

  Zakupiony bilet na autobus nie podlega zwrotowi. Zastanów się przed zakupem. Jeżeli kupiłeś bilet, a nie możesz z jakiegoś powodu pojechać, możesz sprzedać(dać?) bilet komuś innemu.

  więcej info na http://www.guca.pl/

  #13344
  guca
  Członek

  plakat

  #13343
  guca
  Członek

  Zapraszamy do zakupu biletów ponieważ jest ich coraz mniej.
  http://www.guca.pl

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?