Err…problem…

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #11771
  Debosch
  Członek

  Hmm…a napewno to jest 1 tłok? Powinna być wybita taka sama cyfra na tłoku i na zewnątrz tego do czego ten tłok wsadzasz. Bo skoro włożyłeś prawidłowo to pierdzieć nie powinno. Więc może zatkana jest dziurka w tłoku którą przepływa powietrze? Albo tłok rzeczywiście jest na właściwym miejscu tylko odwrotnie wsadzony (nie od dołu 😀 tylko przekręcony o 180 stopni).

  #11772
  czester
  Członek

  Wiesz kiedys mialem takie przypadki ze stara trabka:) Dla ciekawosci tak jak to mowi kolega sprawdz czy napewno nie przekreciles tych tloczkow. Najlepiej chyba krecic na okolo az sam wpadnie. Ale sprawdz czy czasem gdy ja myles nie zachaczyles o kranik odwadniajacy przy stroiku albo ten drugi. To tez czesto jest przyczyna pierdzenia – nieszczelna trabka:)
  pozdrawiam

  #11768
  Toka
  Członek

  Hm…mam pewien problem z trąbką… a mianowicie – ostatnio postanowiłem naoliwić wentyle. Wyjąłem pierwszy, pokryłem oliwką, włożyłem z powrotem tak,jak był na początku (tzn „kanały” pokrywają się z drogą,którą ma iść powietrze). Problem w tym,że trąbka tak jakby straciła kompresję,nie stawia już takiego delikatnego oporu i zamiast grać- hm…ciężko określić to innym słowem,niż pierdzi :P. Czy jest coś,co mógłbym zrobić i ewentualnie co zrobiłem źle. Chcę uniknąć takich błędów w przyszłości 😛

  #11773
  Toka
  Członek

  Dzięki, jak będę miał czas to przyjrzę się dokładnie i napiszę,jak tam efekty :). Teraz nauki w bród i olimpiada polonistyczna na dodatek,masakra. Do usłyszenia 😉

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?