Czy w Wawie jest Liceum Muzyczzne z…

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 10 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #4421
    Student
    Członek

    Hej

    Czy znasz nazwiska tych nauczycieli? O kogo konkretnie CI chodzi.

    #4422
    mandre
    Participant

    No właśnie tego chciałbym sie dowiedzieć…:) Wiem jedynie, że jednym z tych nauczycieli jest kobieta. Prawdopodobnie jest Ona z Radomia. Ale konkretów nie znam.

    #4423
    Student
    Członek

    Hej

    Tą kobietą jest Małgorzata Dzikowska. Genialny muzyk. Jest niesamowicie skuteczna w rozwiązywaniu trąbkowych porblemów. Byłem na paru lekcjach u Pani Dzikowskiej i byłem i jestem ogromnie zadowolony. Naprawdę polecam!. Jeśli chodzi o drugą osobę to prawdopodobnie jest to Bartłomiej Łubian. Napisałem prawdopodobnie bo może jest jeszcze ktoś jeszcze o kim nie wiem, że uczył się u Jacobsa. Z całą pewnością Pani Dzikowska i Pan Łubian są świetnymi muzykami i propagatorami szkoły Jacobsa.

    Niestety nie jestem pewien czy te osoby uczą w Warszawskich liceach. Tutaj nie mogę się wypowiedzieć.

    #4424
    ewelina90
    Członek

    Mi wiadomo o liceum Brzewskiego na Miodowej. A o tej pani trębaczce dużo syszalam sporo dobrych opinii 😉 Pan Łubian uczy na miodowej razem z prof. Steffenem ktory też jest bardzo dobry 😉

    #4425
    tutuku
    Członek

    a co ma tubista do trebaczy bo nie rozumiem, jak szkoła tubistów z ustnikami jak kible może do końca pomagać trębaczowi którego ustnik jakbyś wpuścił do tuby to by wypadł water keyem?

    #4426
    mandre
    Participant

    Dzięki Studencie:)

    ustnik to nie najważniejsza sprawa Tutuku:) Chodzi o coś więcej:)

    #4427
    Student
    Członek

    Nie ma sprawy. Naprawdę polecam tych nauczycieli.

    #4428
    barteq_bm
    Członek

    Tak, to prawda co Student napisał o Pani Dzikowskiej. Jest ona genialnym muzykiem i świetną trębaczką. Bez zbędnych filozofii potrafi pomóc rozwiązać problemy z graniem i rozwinąć nas muzycznie. Wiem to dobrze, bo sam się przekonuję o tym bardzo często.
    Znam wielu bardzo dobrych trębaczy (m. in. Studenta). Wszyscy są zadowoleni z lekcji.

    tutuku, wierz mi, że szkoła pana Jacobsa na prawdę jest niesamowicie skuteczna i pomocna w grze na trąbce a różnica w wielkości ustnika nie ma tutaj znaczenia. Nigdy nie zgodzę się z tym co napisałeś. Sam tego na sobie doświadczyłem i znam wielu świetnych trębaczy, którzy mają takie samo zdanie na ten temat.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?