Czy w Wawie jest Liceum Muzyczzne z…

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 10 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #4421
  Student
  Członek

  Hej

  Czy znasz nazwiska tych nauczycieli? O kogo konkretnie CI chodzi.

  #4422
  mandre
  Participant

  No właśnie tego chciałbym sie dowiedzieć…:) Wiem jedynie, że jednym z tych nauczycieli jest kobieta. Prawdopodobnie jest Ona z Radomia. Ale konkretów nie znam.

  #4423
  Student
  Członek

  Hej

  Tą kobietą jest Małgorzata Dzikowska. Genialny muzyk. Jest niesamowicie skuteczna w rozwiązywaniu trąbkowych porblemów. Byłem na paru lekcjach u Pani Dzikowskiej i byłem i jestem ogromnie zadowolony. Naprawdę polecam!. Jeśli chodzi o drugą osobę to prawdopodobnie jest to Bartłomiej Łubian. Napisałem prawdopodobnie bo może jest jeszcze ktoś jeszcze o kim nie wiem, że uczył się u Jacobsa. Z całą pewnością Pani Dzikowska i Pan Łubian są świetnymi muzykami i propagatorami szkoły Jacobsa.

  Niestety nie jestem pewien czy te osoby uczą w Warszawskich liceach. Tutaj nie mogę się wypowiedzieć.

  #4424
  ewelina90
  Członek

  Mi wiadomo o liceum Brzewskiego na Miodowej. A o tej pani trębaczce dużo syszalam sporo dobrych opinii 😉 Pan Łubian uczy na miodowej razem z prof. Steffenem ktory też jest bardzo dobry 😉

  #4425
  tutuku
  Członek

  a co ma tubista do trebaczy bo nie rozumiem, jak szkoła tubistów z ustnikami jak kible może do końca pomagać trębaczowi którego ustnik jakbyś wpuścił do tuby to by wypadł water keyem?

  #4426
  mandre
  Participant

  Dzięki Studencie:)

  ustnik to nie najważniejsza sprawa Tutuku:) Chodzi o coś więcej:)

  #4427
  Student
  Członek

  Nie ma sprawy. Naprawdę polecam tych nauczycieli.

  #4428
  barteq_bm
  Członek

  Tak, to prawda co Student napisał o Pani Dzikowskiej. Jest ona genialnym muzykiem i świetną trębaczką. Bez zbędnych filozofii potrafi pomóc rozwiązać problemy z graniem i rozwinąć nas muzycznie. Wiem to dobrze, bo sam się przekonuję o tym bardzo często.
  Znam wielu bardzo dobrych trębaczy (m. in. Studenta). Wszyscy są zadowoleni z lekcji.

  tutuku, wierz mi, że szkoła pana Jacobsa na prawdę jest niesamowicie skuteczna i pomocna w grze na trąbce a różnica w wielkości ustnika nie ma tutaj znaczenia. Nigdy nie zgodzę się z tym co napisałeś. Sam tego na sobie doświadczyłem i znam wielu świetnych trębaczy, którzy mają takie samo zdanie na ten temat.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 10 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?