Ćwiczenie numer 2 z 'Warminig Up’

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #13471
  coolman
  Participant

  Witaj, jestem ostatnio bardzo zajęty więc odpowiem bardzo szybko:) Przeczytaj jeszcze raz dokładnie wstęp do ćwiczeń- tam jest napisane , że wszystkie ćwiczenia trzeba dostosować do możliwości grającego. Więc jeżeli Twoja skala jest do d2 to możesz a nawet powinienneś ćwiczyć dalsze ćwiczenia ale jedynie do d2. Z czasem owinno się poprawić. Przczytaj i przemyśl dokładnie wstęp do ćwiczeń:)
  SEB

  #13470
  trebacz
  Członek

  Ale ja mam skalę do c3, tylko na ustniku tak wysoko nie mogę 🙁 . Mam jeszcze jedno pytanie. Czy można w tych ćwiczeniach od 1 do 5 zamiast ustnika używać rantu kontrolnego ??

  #13472
  coolman
  Participant

  No własnie sedno sprawy polega na tym, że dobry dzwięk na trabce będzie jedynie wtedy kiedy możesz go zgrac na ustniku więc dobre C3 na trąbce będzie wtedy jeżeli będziesz potrafił zagrac również na ustniku C3 🙂 po to są te wszystkie ćwiczenia……żeby brzmienie i ustawienie zadęcia bylo jak najbardziej prwidłowe.
  Na rancie możesz czasami ćwiczyć niezależnie ale ćwiczenia które napisałem ( 1-5) należy ćwiczyc na ustniku 🙂
  Poprzez dobre brzmienie na ustniku osiągniesz mocne i dobre brzmienie na trąbce.

  #13474
  jarenty
  Członek

  Mam troche problem z niskimi dzwiekami w pierwszym ćw na ustniku…. nie wiem… czy to sie poprawi po jakims czasie czy… no nie wiem… ale pozatym to jest lepiej 😀 zauwarzam roznice.. mowilem panu pawelcowi ze bylem u Pana, ze chce do Pana jezdzic na konsultacje… uwarza to za dobry pomysl. Wiec dalej cwicze i zobaczymy jakie rezultaty beda 😀 Pozdrawiam 😀

  #13467
  trebacz
  Członek

  Konrad – 17 lat Włocławek. Mam problem. Pierwsze ćwiczenie na ustniku ze szkoły ’ Warming Up’ wykonuję bez problemu, natomiast w drugim już nie mogę powyżej d dwukreślnego. Ust nie mam zmęczonych, ale po prostu jakoś nie wchodzi mi ta góra. Co mam robić ?? Mogę przejść do dalszych ćwiczeń czy 'tłuc’ ćw. nr 2 do skutku ?? Bardzo proszę o odpowiedź na to pytanie. Z góry dziękuję !!

  #13473
  coolman
  Participant

  Witaj,
  cieszę się , że jest lepiej:) ćwicz spokojnie a z czasem i dolne i górne dźwięki zaczną wychodzić ……poza tym nie ma trąbacza , który by nie miał z czymś problemów:):) do przodu!!!! i będzie co raz lepiej.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?