a’propos Coolmana…

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 11 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1529
  Redakcja
  Keymaster

  Mamy nadzieję że już wkrótce uda nam się stworzyć i taki dział. W tej chwili sprawdzamy z jakim odzewem spotka się pierwsze forum moderowane przez Pana Sołdrzyńskiego.

  Proszę ewentualnie o sugestie kto waszym zdaniem byłby adekwatną personą ze świata trąbki klasycznej.

  #1528
  mkrol
  Członek

  Zaproszenie p. Sebastiana Sołdrzyńskiego do forum Brasserwisu to strzał w dziesiątkę (chociaż przyznam się, że mało wiem o nim i o jego karierze, muzyce). To niewątpliwy prestiż dla forum. Wiem, że admin lub Adam juz o tym pewnie myśleli; czy byłoby możliwe zaprosić jakąś znaną osobistość z kręgu trąbki klasycznej ?

  #1531
  Adam
  Participant

  mkrol

  Każdy chciałby aby był to ktoś bardzo znany … z Polskiej sceny klasycznej. Cały problem polega w tym że nie każdy „prof” pracujący na kilku etatach w kilku szkołach będzie miał czas aby pisać na naszym forum.
  Aczkolwiek będę się starał i rozmawiał aby takie coś miało miejsce…
  Osobiście wolałbym aby na forum wypowiadał się jakiś trębacz aktywnie grający w prominentnej orkiestrze …
  Profesorowie tak uwielbiani mogą nie mieć czasu aby aktywnie pracować na naszym forum.

  #1532
  mactr
  Członek

  Witam!

  Osobiście chciałbym prof. Cecocho i Stolarczyka na brassie :), jednak wiadomo, że ich czynny udział w życiu forum jest raczej niemożliwy.
  A może by tak poprosić, któregoś z profów, żeby co jakiś czas wrzucił coś w postaci „referatu”?, „opisu”? jakiejś metody, zagadnienia? Nic wielkiego, coś na kształt artykułu, który by przedstawiał zarys jakiegoś problemu.
  Np. profesor Stolarczyk dysponuje informacjami, które mogą niejednemu wywalić jego warsztatowy świat do góry nogami (o czym przekonałem się już 3-krotnie). Taki mały zastrzyk informacji od jakiegoś autorytetu mógłby być bodźcem do pogłębiania już dalej swojej wiedzy.
  W sumie pewnie też ciężko namówić profa do takich przedsięwzięć, ale może akurat… Coś durne mnie pomysły wieczorem nachodza :).

  Pozdrawiam!

  #1533
  mandre
  Participant

  Wątpię czy i to wypaliłoby, chodzi mi o ten „referat” jak to nazwałeś;). Tacy proSesorzy, prowadzą kursy itd (np. prof. Cecocho). Lepszym rozwiązaniem w/g mnie jest wrzucanie wideo z takich lekcji,kursów. Pisanie takich referatów to przecież bardzo pracochłonne zajęcie (znam z autopsji:P)… Ale ja jestem młody i głupi:P Tak tylko podrzuciłem zajawke 😀

  #1534
  mkrol
  Członek

  Zdaję sobie sprawę z tego, ze mogą po prostu nie miec czasu. Zapraszając Coolmana (którego serdecznie pozdrawiam), sprowadziliscie na forum instrumentalistę „siedzącego” w muzyce rozrywkowej (oczywiscie na pewno klasyka nie jest mu obca, kazdy z nas od niej zaczynał).Więc dla równowagi przydałby się kolejny autorytet z tej drugiej dziedziny . Zresztą – jestem pewny, ze Ty Adamie, tez jestes za tym i masz podobne zdanie co do tego tematu. 🙂

  #1535
  Adam
  Participant

  Tak jak pisałem wcześniej cały czas prowadzimy starania by do grona Artystów na naszym forum dołączył typowy-topowy klasyk 😀

  Czas pokaże…

  #1536
  mark
  Członek

  Nie chcę studzić waszych zachwytów i planów ale mam wrażenie że staracie się złapać 2 sroki na raz i panujecie jak by to było fajnie gdyby…. a chyba z Coolmanem nie wszyscy się przywitali… nie mówiąc o jakiejś dyskusji…

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?