Amerykańska szkoła gry na trąbce

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #16835
  Sławomir Cichor
  Participant

  Kilka dni temu wróciłem z seminarium trąbkowego odbywającego się w Stanach. Jestem pod wielkim wrażeniem i wszystkim polecam naukę gry na trąbce w USA. Wspaniali pedagodzy i świetna atmosfera. Można czuć się tam, jak u siebie w domu. Seminarium, na którym byłem to GVSU trumpet seminar. Myślę, że młodzi ludzie poważnie myślący o karierze zawodowej trębacza powinni rozważyć udział w tego typu imprezie. To wielka szansa na rozwój i nawiązanie ciekawych kontaktów.

  #16874
  bumblebee
  Participant

  Amerykanie mają ciekawy sposób nauczania na wielu instrumentach, nie tylko, trąbie…dlatego warto polecać wyjazdy za ocean 😉

  #16878
  jerrry
  Participant

  Byłem na jednym kursie w USA, ludzie życzliwi czasem aż troche sztuczni w tej swojej życzliwości…;) Co do nauki to potwierdzam że maja świetnych pedagogów. To co najbardziej mi sie podobało to organizacja. Imprezy takie przyciągają sporo uczestników którzy chcą płacic za edukację (na codzień studiując również płacą czesne, więc moze są przyzwyczajeni).  Musimy sie przyzwyczaić, że za wiedzę trzeba płacić i że jest to inwestycja w siebie.

  Nad Wisłą też jest impreza z niezłą kadrą, która rokrocznie gromadzi tłumy:  Żywieckie Suwakowanie! Znamienne jest, że organizator Pan Maciej Pietraszko pracuje i mieszka na codzień w Stanach.. Może to nie jest impreaza na taka skalę jak konferencje w Stanach, ale juz można popracowac z kilkoma pedagogami!

  Polski rynek też staje się coraz bardziej konkurencyjny i tylko najlepsi będą mieli szanse na pracę w topowych orkiestrach w kraju.

  #16888
  andrzej
  Gość

  Waśnie zajrzałem sobie na stronkę http://www.gvsu.edu/trumpetseminar/ 17 profesorów od trąbki.  Można wiedzieć z iloma miałeś lekcje indywidualne?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?