Odpowiedź: Solo z Dworzaka w ciekawej wersji

danek
Członek

Witam ponownie,

Cieszę się tkubon, że zrozumiałeś moją intencję. Niestety nie do końca się z Tobą zgadzam. Rozumiem, że You Tube to czysta komercja: to fragmenty, których może byśmy nigdy nie ujrzeli, dźwięki, których byśmy nigdy nie usłyszeli. Im bardziej kontrowersyjne, tym lepsze. Im więcej komentarzy, tym lepiej. I niech tak zostanie. Tam szukajmy sensacji. To miejsce dla ludzi kreatywnych, ale i dla frustratów.

Ale Brasserwis to portal społecznościowy (tak się przynajmniej ogłasza…), czyli NAS, dęciaków. Czy czujesz się dobrze w takim gronie, gdzie publikuje się potknięcia Twoich Kolegów? Dla mnie Phil to Kolega, nie w sensie dosłownym, bo osobiście Go nie znam. To Kolega Waltornista, wzór, autorytet. Cenię Go strasznie wysoko. Gdyby określić Jego skuteczność to jaki promil trzeba odjąć od 100 % ? – niewielki. Jak to się ma do publikowanych przykładów? Nijak.

Mówisz, że dla Ciebie takie przypadki są neutralne. OK, masz takie prawo. Czy uważasz, że TAKIE fragmenty należy tu przedstawiać? Że ten portal to miejsce na takie przykłady? Jutro być może ktoś zamieści Twoje lub moje potknięcie. Czy chcesz należeć do takiej społeczności? Bo ja nie. Mnie cieszy sztuka, piękno, radość z sukcesu Kolegi. Wolę przykłady wspaniałe, takie, że ciarki przechodzą po plecach.

A obaj wiemy, że błędów unikają tylko Ci, którzy nie grają i ewentualnie dyrygenci.

Przepraszam za wylewność, ale … szanujmy się nawzajem.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?