Odp: Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych OSP, Krynica 2011

#8160
maciekkon
Członek

No niestety tak jest, że niby jeśli orkiestra zaczyna lepiej grać to od razu że sie wspomaga muzykami…

Jestem studentem Akademii Muzycznej i gram w orkiestrze która będzie występować w Krynicy. Wychowałem sie tutaj, stawiałem swoje pierwsze kroki, łapałem doświadczenie, no i faktycznie, może jestem już dość wykształconym muzykiem, ale gram w orkiestrze dla przyjemności, nie dostaje za to żadnych pieniędzy.

Staram się pomóc naszej orkiestrze, i nie jestem sam, jest u nas sporo takich ludzi, czy w trakcie nauki w szkole II stopnia czy I stopnia, ale czy to od razu oznacza że to zawodowcy? Wszyscy grają tu dla przyjemności i chcą pomóc. Wszystkim granie w orkiestrze pomaga i chcą zdobyć doświadczenie. Dlatego to trochę nie fair, że orkiestra która zrobiła naprawde wielki postęp, z niczego, dzięki wielkiej pracy młodych ludzi, licznych prób i warsztatów, które funkcjonują abyśmy mogli się rozwijać, jest postrzegana za taką która wypożycza sobie muzyków a to wielka nieprawda.

Pozdrawiam!l

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?