Re: orkiestry

trebacz87
Członek

Witam. Gram w 3 orkiestrach aktualnie 🙂 (DOlnyśląsk)
1. Moja pierwsza orkiestra OSP Grębocice – gdzie zaczela sie moja przygoda z trąbką dzieki mojamu tacie , ktory gral juz wieki tam z poczatklu na trabie a teraz na sakshornie tenorowym ;P Co do repertuaru tam to jest kipsciutko … wykonanie tez :/ … Rzadko kto przychodzi na proby , tylko na grania i waidomo jak to sie konczy ;P ….
2. Zakładowa Orkiestra Huty Miedzi Głogów 🙂 tuu jest duzo lepiej 🙂 Repertuar dosc czesto wymieniany choc kapel wybiera takie jakies utwory … hmmm szkoda gadac … Teraz coś mu sie odwidzialo i Kilka fajnych sie znalazlo nie powiem 🙂 Ogolnie fajnie sie gra jak pzyjdziue malo trebaczy 🙂 Bo jak sa wszyscy to malo slychac bo kazdy chce bys slyszalny 🙂 … (40 osobowa ork) 🙂
3. ZG Rudna (górnicza) 🙂 gram tam od niedawna , rapertuar taki sobie, ale kapel nie potrafi porzadku zaprowadzic i kazdy chce sie wybic 😉 atmosfera niezbyt 🙂 ….. to chyba tyle 🙂
OSP to 55 latek mineło chyba juz istnienia 🙂 z tego co sie nie myle jedna z najstareszch orkiestr ;P .. Huta ma 35 przeszlo jakos tak i 3 płyty nagrane 🙂 Teraz mazoretki jeszcze mamy , no i tam wyjazdow za granice troche bylo , nagrod i pucharów sporo na sali prob 🙂 a o ZG duzo nie wiem , ale słabsza od KGHM’u :D:D:D
Pozdrawiam 🙂

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?