Re: orkiestry

#7649
mkrol
Członek

Tak więc… gram w trzech orkiestrach:
1. Legnicka Orkiestra Dęta:dla mnie porażka, powstała ona ze szczątków orkiestry kolejowej, w sumie to skład się nie zmienił; parę dziadków 😛 (bardzo ich szanuje) odeszło na emeryturę lub zmarło, dziury po nich zastąpiono młodymi uczniami ze szkoły muzycznej (ja do nich należę), marna kasa, i organizacja, pozdrawiam naszego dyrektora:P:P (kapelmistrza), który za byle co robi wszystkim (czyt. uczniom) lipę, „bo się spóźniają” i takie tam pierdoły, szukanie dziury w całym… ale bardzo podoba mi sie repertuar naszej orkiestry ( hit tego lata: „2 bajki” z repertuaru Dody Elektrody – albo Katody, cholera wie 😛 – na orkiestrę dętą).

2. Zakładowa Orkiestra Górnicza Polkowice- Sieroszowice: tu jest już o niebo lepiej, organizacja bardzo mi się podoba, atmosfera też niczego sobie, świetni młodzi muzycy co poniektórzy studenci i bardzo spoko ludzie, z którymi można pożartować, porozmawiać. Kasa też jest o wiele przyjemniejsza:)

3. Europera Jugendorchester – międzynarodowa symfoniczna orkiestra młodzieżowa: skupia ona młodych muzyków z Polski, Niemiec i Czech (Euroregion Nysa). A wygląda to tak: zbieramy się kilka razy w roku i (jak trafnie określił to mój kolega) „gwałcimy” nasz repertuar; dużo prób i koncertów (niestety wszystko za darmo 🙁 bo jestem wydelegowany ze szkoły), ale za to fajne wyjazdy zagraniczne do krajów UE, zresztą sami możecie o [url=www.europera.org]tym[/url] poczytać [url=www.europera.org][/url].

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?