Re: orkiestry

#7616
Anonim
Gość

Ja należę do 2 orkiestr.
1. OSP – tutaj jest kompletna kicha!!! jest wielu tzw. „liderów” którzy pojęcia o pięknej orkiestrowej muzyce nie mają. Tylko czekają aby urwać się od żon i wyjechać gdzies z orkiestrą aby się upić. Można się upijać (u muzyków to nomalne…heh;)) ale nie cały czas i z kulturą. Pod względem repertuaru nie jest tak bardzo w tyle ale z wykonaniem juz jak wspominałem jesteśmy w tyle… Co tu więcej mówić, mam nadzieję że się rozpadnie i nie będę zmuszony w niej grać(każe mi mama) i obcować z nimi wszystkimi…
2. Orkiestra DK. OO… a tej orkiestrze nie można powiedziec nic złego tylko ze czasem mało ludzi na próbe przychodzi… Tutaj jest naprawdę wspaniała atmosfera. Tutaj ludzie mają satysfakcję z grania, jest tzw. „kultura dźwięku” tzn. nikt się nie wydziera jakl to czasami w niektórych orkiestrach bywa. Mamy naprawdę kawałki które grają najlepsze orkiestry na świecie!!! To za sprawą naszego wspaniałego dyrygenta orkiestry a za razem mojego nauczyciela w SM!!! On jak sam mówi jest zakochany w orkiestrach. To chyba najlepsz orkiestra na świecie hehehehe oprócz tych lepszych…hehehehe

mandre
pozdrawiam

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?