Re: Pomoc w wyborze tłumika

#7091
mactr
Członek

Cześć!

Nie kupuj nowego tłumika w Polsce!!! Możesz się załatwić na kilkadziesiąt złotych na jednej sztuce!

Polecam sklep http://www.thomann.de

Za 225 PLN będziesz miał stamtąd 2 tłumiki DW i jakiś bonusik :)!

Jeśli masz kogoś, kto mógłby Ci przywieźć sprzęt z Niemiec, to tylko tam (wysyłka do Polski – kilkanaście euro, niestety). Na terenie Niemiec koszty są zerowe (albo 1,2 euro), więc najlepiej zamówić przez net na niemiecki adres, a potem niech ktoś Ci osobiście to przywiezie – oczywiście, jeśli masz taką możliwość.

http://www.thomann.de/gb/deniswick_dw5506.htm
http://www.thomann.de/gb/denis_wick_dw5504_daempfer.htm

Ja tam kupiłem powyższe zabawki – ceny są śmieszne. Tłumik z linka drugiego – 24 euro w stosunku do 145 złotych w polskim sklepie. Tu jesteś do przodu około 50 złotych. Może to niewiele, ale ja nie daję zarabiać cwaniakom w Polsce.
Jezu, stosunek cenowy tłumika wah-wah to 178 PLN do 33 euro. Niech się nasi wypchają :). Zresztą, większości nowego sprzętu nie ma sensu kupować u nas – można się narazić na niezłe straty.

Jeśli chodzi intonację to z raczej z każdym wah-wah pójdziesz do góry, ale to nie problem. Straight natomiast nic nie robi z herzami. :). Wah-wah DW brzmi dosyć ostro (w porównaniu do popularnego AK np.), ale dzięki temu nic nie buczy – jest przenikliwie i klarownie. Straight to coś pięknego – naprawdę wielka radocha jest z tego dźwięku i w zasadzie w ogóle nie „zapycha”.

Polecam blaszaki od DW i Thomann – świetna obsługa (w takim „sklepie” pracuje kilkadziesiąt osób, nikt nie robi łaski, że Ci w końcu wyśle towar, automatyczne potwierdzenie przyjęcia zamówienia/wysyłki), szybkość (poza weekendami wysyłają chyba momentalnie :)).

Pzdr!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?