Re: Schilke

mactr
Członek

Witam!

Thodd, z całym szacunkiem, co ty za pierdoły opowiadasz?
Dlaczego np. 7C Bacha jest ustnikiem dla początkujących? Od kiedy niby rozmiar ustnika ma coś do zaawansowania trębacza? To po prostu jeden z rozmiarów uznanej firmy, taki sam, jak np. 3C!
To, że posiada „uniwersalne” wymiary i jest „dedykowany” początkującym, nie oznacza, że np. średnio zaawansowany trębacz nie może na nim grać! Przecież to tylko kwestia doboru wg własnych odczuć. Ja grałem na siódemce przez kupę lat i jakoś szczególnie rozmiar ten nie hamował mnie w rozwoju. To tak, jakby powiedzieć, że silnik 1.4 jest gorszy od 2.0! Po prostu – co kto lubi i czego potrzebuje!
Chyba nie zdajesz sobie sprawy, jakie potęgi trąby grały przez większość życia na 7C od Bacha!
Miałem się nie czepiać :), ale to kolejny tekst (m.in obok tych o oddychaniu „na przeponę”), który wyprowadza mnie z równowagi.

Pozdrawiam!

PS

Prośba do Administracji – nie dawajcie nic w AutoPlay’u w ramkach, bo mi Firefox ciągle chce ściągać „Brandenburga” któregoś i szlag mnie trafia :).

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?