Re: Silent Brass

Adam
Participant

Silent Brass to tłumik dość sprawny technicznie i miły w użyciu w miare strojny ale jak każdy tłumik tak i ten zawyża intnacje.
Osobiscie używałem samego tłumika gdyż moduł nie był mi do szcześcia potrzebny. Aczkolwiek obecne Silent Brass-y o ile mi wiadomo są juz sprzedawane z innym modułem. Jest on nieco mniejszy i posiada mniej funkcji niz „stary” moduł, w którym były możliwe do uzyskania efekty pogłosów.
Co do zmiany zadecia to nie sądze aby mial on jaki kolwiek wplyw na Twoja gre. Ponieważ nie zmieniasz ustawienia ust do ustnika… Grasz tak samo jak bys grał bez tłumika tylko że wystepuje drobny opór w wychodzącym powietrzu. Dlatego też musisz grać bardziej swiadomie i zwracać wiekszą uwagę na to jak i ile powietrza i z jakim ciśnieniem wychodzi.
Jeśli chodzi o głosność pracy Silent Brass-a to spotkalem sie już z ciszej grającymi tłumikami ale ten jest bardzo klarowny i pozwala na spokojną gra w blokach wielorodzinnych.
Ja osobiście używam tłumika z firmy bestbras http://www5a.biglobe.ne.jp/~bestbras/ jest on mniejszy i nieco cichszy niż Silent Brass, a co najważniejsze jest tańszy od SB.
Nic jednak nie odda ćwiczenia na trąbce bez tłumika gdzie można popracowac bardziej poważnie nad granym programem etc.

Pozdrawiam
Adam 🙂

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?