Re: Trąbki kolorowe lub koloryzacja trąbek. Co myślicie??? :)

piotras_90
Członek

[quote]
michas2005 pisał(a)):
Co ty stary muzyke rozrywkowa grasz, że Ci trąbki kolorowe sa potrzebne?? Albo sie wstydzisz srebrnego lub złotego koloru….??

Nie wiem ale wydaje mi sie ze dobre firmy typu Bach Yamaha Stagg itp. nie zajmuja sie takimi rzeczami ale pytaj??

Pozdrawiam;)

PS: Czekam na odpowiedz chyba ze po prostu masz taki kaprys…;)[/quote]

Stagg jest dobrą firmą?? powodzenia! 😛
Grałem na stagg-u i miłą chęcią powiem każda yamaha jest od niego lepsza… powiem więcej, dbałością nie dorównuje nawet ytr-1335 która (moim zdaniem) jest niczego sobie, jak na orkiestrę dętą czy PSM I-go stopnia.

Wracając do kolorowych instrumentów. Niech no pomyśle – albo Paweł albo Łukasz Golec… z resztą oboje mają kolorowe „rury”. Sęk w tym, że nie dmuchają w Stagg-a, Roy Bensona-a czy Ever Play’a tylko w duuuużo lepsze „sprzęty”. Skoro je mają – powstaje pytanie czy kolorowanie jest na zamówienie (opcją extra przy zakupie instrumetu – znaczy jego zamawianiu) czy można to zrobić w jakimś zakładzie…?

Mam pytanie do Pana Zygmunta – czy kolorujecie „blachę”?

Pozdrawiam!

PS. Paweł Golec – puzonista gra na Bach Stradivarius – Model 42 T (indywidualny projekt).

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?