Re: Jazz

Radekss
Członek

Witaj,

Niedawno na forum było ogłoszenie co do modelu selmer 80J. Za 7000 tys. akurat gralem na tym modelu. Jezeli chcesz grac rozrywkę to to jest rura pierwsza klasa. Ciemne brzmienie… itp co ciekawe nawet srebrzona 80J takowe też ma. Niestety w klasyce takie brzmienie nie jest słuszne 🙂

Pomyśl też o concept tt 🙂

Ciekaw jestem czy na stomvi gra się też rozrywkę na świecie. Zna ktoś jakiegoś trębacza rozrywkowego kto preferuje stomvi ? ( model Stomvi MAMBO TITANIUM jest do rozrywki ale szczerze to nie grałem i nie wiem czy pamietam dobrze ale kosztuje ponad 10 tys.)

Co mogę jeszcze polecic…
Na pewno wyższe modele yamaszki 8 i w góre też sygnowane, kingi, conny, kanstule, martiny 🙂 jest naprawde w czym wybierac 🙂 Najlepiej (wiadomo) pograc wyrobic wlasna opinie jednemu bedzie odpowiadac brzmienie selmera drugiemu martina) pamietajmy jednak ze trabka to tylko kawalek blachy – przekaznik. Dzwiek produkujemy MY 🙂 (tylko czemu te rury są takie drogie !? )

pozdrawiam

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?