Re: Problem z rurami

piotras_90
Członek

Witam, po majowym graniu wziąłem się za czyszczenie trąbki…
Od dłuższego czasu miałem „zapieczony” krąglik na 2. wentylu… dziś zebrałem motywacje i udało się go wyciągnąć 🙂

Dla wszystkich którzy mają identyczny problem z tą małą rurką, podaję metodę na wyciągnięcie jej:

1. Najpierw polewałem (początkowo przez ściereczkę…) ów krąglik gorącą wodą z czajnika.

2. Po dłuższym siłowaniu się z krąglikiem, nadal nie chciał wyjść. (notabene, przełożyłem szmatkę przez krąglik tak, aby móc go jakoś wyciągnąć).

3. Postawiłem pionowo trąbkę w wannie i zrobiłem jej prysznic – gdy wypłukałem wszystkie brudy z rurek, polewałem przez jakiś czas ciepłą wodą krąglik nr 2 (ok. 3 min).

4. Gdy blacha była jeszcze ciepła, ponownie przełożyłem szmatkę przez szczelinę w 2. krągliku i trzema mocnymi pociągnięciami (ku mojemu zdziwieniu) wyjąłem rurkę. 😆

teraz została mi „pasta i polerka” 😀

UWAGA!
Stosowanie tej metody, może narazić trąbkę na uszkodzenie wykończenia – lakier lub srebrzenia. Podałem sposób w celu informacyjnym, nie biorę odpowiedzialności za szkody zawiązane ze stosowaniem tej metody.

Pozdrawiam!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?