Re: Którą z tych trąbek najlepiej kupić:

#5854
mactr
Członek

Witam!

Jednak srebrna czwórka od Yamahy wygrywa z tą konkurencją. Bacha 300 miałem w ręku parę miesięcy temu nie robi ona szału, nie ma sensu kierować się tym, że Bach to Bach, że robi świetne Stradivariusy itd. Jeśli chodzi o Getzen, to robi podobno fajne trąby, ale te z najwyższej półki… To samo King – te modele za 2500 zielonych to przepiękne „jazzowe”:) instrumenty (kto na nich grywał!!).

A ta Yamaszka (ale GS) to naprawdę porządna rzecz. W odróżnieniu od konkurentów po niej nie widać przy pierwszym spojrzeniu (hehe, w ogóle nie widać), że to jakiś model nieprofesjonalny, ktoś poszedł na łatwiznę itd. Widać dbałość o szczegóły, świetnie wykończona, świetny lakier no i blacha, do której za tę cenę nie można się przyczepić. Ta trąba nadaję się do normalnego, koncertowego grania. Pewnie, że można najgorsze rzeczy na Yamahę mówić, ale wytwórcom tych trąb nie można zarzucić lekceważenia klienta. Bardzo dobra mechanika, dobre brzmienie, fajne wykończenie. Można z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to porządny szkolny model trąby, z którego wiele można wydobyć. Wracając do tego Bacha – dla mnie to taka lekko toporna konewka, nie obrażając żadnego z jej właścicieli :).

Polecam Yamahę, Getzena nie znam za bardzo, a Bach przereklamowany :).

Pozdrawiam!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?