Re: Którą z tych trąbek najlepiej kupić:

#5853
barteq_bm
Członek

hmm…. co do tego modelu Kinga to nie jestem przekonany bo nigdy nie miałem z nim do czynienia. Getzen to też raczej żadna rewelacja. Bach nie produkuje już chyba trąbek od dłuższego czasu. Podobno teraz Bachy to nie to co kiedyś. Nie mogę tego sam potwierdzić, mam od niedawna Bacha37 ale ma on już kilka lat i jest to dla mnie cudowna trąbka. Miałem okazję zagrać kilka razy na starej już trochę TR-300 kolegi i trąbka jest na prawdę bardzo przyjemna. Nie wiem jak jest z nowymi.
Yamaha 4 to na prawdę fajny instrument. Grałem nie raz na niej i jest bardzo przyjemna. Ma monelowe tłoki, dźwięk ładny, posiada cechy profesjonalnych modeli. Jak na tą kategorię cenową jest to całkiem kusząca propozycja. Yamahy są u nas znaczne popularniejsze niż Getzen czy King i na pewno wiele osób jest zadowolonych z takiej rury. Ja nie odważyłbym się kupić trąbki bez uprzedniego kontaktu z instrumentem. Yamahę 4 możesz sprawdzić w Polsce bez problemu i to jest dodatkowy + w tej sytuacji

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?