Re: T&B vs. Dimavery vs. Karl Glaser

barteq_bm
Członek

Damalu ma rację. Nie warto kupować nowej trąbki za takie pieniądze. Ja kupiłem kiedyś nowego Stagga i po 3 latach ta trąbka po prostu nie nadawała się do gry – tłoki tak się wytarły, że nie pomaga oliwienie co godzinę bo i tak zacinają się okropnie że aż bałem się grać na niej na każdym występie. Zostały na niej jeszcze resztki lakieru :/. I nie mogę powiedzieć że nie dbałem o ten instrument, po prostu ćwiczyłem na nim codziennie. I z przykrością muszę stwierdzić ze po 3,5 roku wygląda niewiele lepiej od 30 letniego polmuza – teraz spoczywa w pokoju na szafie. Dobrze że niedawno udało mi się kupić Bacha Str 37 bo na tej już długo bym na pewno nie pograł.
Poważnie, rozejrzyj się nawet za używaną Yamahą, bo za 600 zł na pewno kupisz YTR-1335, a może nawet YTR-2320 w porównaniu z proponowanymi przez Ciebie trąbkami są to o wiele lepsze instrumenty i nawet taka używana Yamaha posłuży Ci dłużej niż nowa na 500 PLN.
Życzę podjęcia trafnej decyzji.
pozdrawiam,
Bartek

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?