Re: Yamaha Xeno

macko
Członek

Bach stradivarius był kiedyś wspaniały, ale jego dobre czasy się skończyły kiedy przenieśli produkcję do Chin.
Wiem coś o tym, bo sam 5 miesięcy temu w USA zamówiłem BACHA STRADIVARIUSA NEW YORK #197 tego złoto-srebrnego ale brakło go gdyż pracownicy strajkują już dłuższy czas (w USA kosztowała ok.6500zł i gratis były różne boostery, tłumik silent brass i oryginalny futerał). Z powodu jego braku musiałem zrezygnować z zamówienia jednak teraz cieszę się z tej decyzji gdyż sam pracownik Bacha w Stanach powiedział, że bach przeniósł produkcję do Chin przez co jego jakość jest fatalna (wielka szkoda bo kolega z klasy trąbki kupił go i trąbka ta gra fenomenalnie jednak on kupił ją 1,5 roku temu i ta była jeszcze wyprodukowana w USA- ja się niestety spóźniłem).
Zacząłem więc poszukiwać innych trąbek. Większość z moich kolegów ma YAMAHY (ja też tyle że 23..S i uważam że jak na ten poziom trąbki to gra super i mi żadne tłoki się nie zacinają wystarczy je tylko dobrze konserwować [moim zdaniem] to dzięki tej trąbce zdobywam sukcesy na konkursach) niektórzy mają XENO i ja na niej grałem ale chciałem zaciągnąć język o szczegóły na które oni nie umieli odpowiedzieć.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?