Re: Yamaha Xeno

#5821
Student
Członek

Hej

Ja miałem możliwość pogrania na modelu Artist model 9335NYS B trąbka. Co tu dużo gadac. Trąbka ma sympatyczną barwe, ciepła. Naprawde dobrze stroi. Tłoki chodzą tak sobie ( moim zdaniem Yamaha pod wzgledem tłoków robi sobie jakies jaja z klientów). Dmucha się lekko ale na pewno nie jest warta tej ceny, która wynosi sporo ponad 10 tysiecy. W zyciu bym nie dał tyle za tą trąbke. Moim zdaniem dałbym sobie spokój z Yamaha tylko kupił za ta cene jakiego Bacha, Schilke te sprawy. Wiesz yamaha robi niezle trąbki-nikt tego nie zaprzeczy ale…na pewno nie sa to instrumenty tej klasy co wymienilem. Dla mnie Yahama za dużo poszła w reklame i promocje a za mało w prawdziwa jakosc. Grałem takze na modelu Artist model 9445CHS C trąbka. Genialne stroi ta C trąbka ale tłoki….ktoś naprawde powinien poleciec z fabryki Yamaha za dopuszcanie takiego szmelcu. To w polmuzie chodzą szybciej!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?