Re: Yamaha Xeno

#5816
mactr
Członek

Witam!

Xeno to według mnie bardzo porządna trąba – miałem ją kilkanaście razy w łapach i robi bardzo dobre wrażenie. Duża lekkość gry (czy w ogóle można mówić o lekkości gry w tym znaczeniu?:)), lekkość trąby w ogóle (w stosunku do niemieckich produkcji :)) to jej niewątpliwe atuty. Porządnie wykonana, świetnie wygląda 🙂 :).
Wszystko fajnie, tylko pozostaje najważniejsza kwestia – czy możesz kupić ją okazyjnie w stosunku do sklepowej ceny? Jeśli nie, to trudno coś doradzić, trąba jest profesjonalna, masz fundusze, instrument Ci leży – bierz, raczej się nie przejedziesz itd. A czemu akurat Yamaha? Za te pieniądze (jeśli mówimy o sklepowej cenie – niecałych 7 klockach chyba) dostaniesz inne fajne rury, a jak się bardzo dobrze zakręcisz to na uparciucha kupisz nawet używaną świetną B + używany flugel wysokiej klasy :). Kiedyś widziałem na allegro Schilke za 4000 i pro. flugel od Yamahy za 3000 – ja bym tak kombinował :).
Jeśli chcesz Xeno Artist (chyba nie zarabiasz jako muzyk :)) to nie wiem, w życiu jej na żywo nie widziałem – to podobno takie Monette wśród Yamaszek, hehe 🙂 :).

Może Pan Sebastian coś doradzi – on chyba jest najbardziej kompetentny jeśli chodzi o Yamahę.

Pozdrawiam!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?