Re: Trąbka dla 7 latka.

mark
Członek

Zapewne nie wiem wszystkiego ale nie widziałem jeszcze trąbki 1/2 czy 3/4jak w przypadku instr. smyczkowych. Wynika to z tego że dzwięk powstaje w słupie powietrza o konkretnej długości i kropka – nie skrócisz.
Trąbka mini jest pewnym rozwiązaniem. Zapewne nauczyciele – z doświadczeniem- mają swoje sposoby jak pomóc maluchowi. Mój nauczyciel miewa kontakt z maluchami i raczej narzeka na ich brak motywacji i małe wsparcie rodziców a nie kłopoty techniczne. Trąbka bywa trochę kapryśnym instrumentem dla początkujących a w dodatku dla dzieci.
Ważne jest żeby nie zniechęcić i zadbać o ogólne rozwinięcie muzykalności. Dziecko może samo sobie zmienić instrument w póżniejszym etapie. Bo jak znam życie to chyba rodzice wybrali trąbkę 🙂

Zastanawiamnie jeszcze to, że poszukując nauczyciela, zakładasz że były by to konsultacje co miesiąc… trochę to dziwne, bo myślę że 2 razy w tygodzniu było by na początek optymalne

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?