Re: używane trąbki

mark
Członek

Ja też szukając trąbkę zaczynałem z zerowego poziomu wiedzy. Na szczęście wykazałem się cierpliwością i docielkiwością, przez co uchroniłem się przed pochopnymi decyzjami. Nawet nie licz na to, że uda ci się dobrą kupić na ślepo. Trąbkę powinna wybrać osoba, która coś już wie, choć niekoniecznie musi być dobrym muzykiem – przynajmiej w wypadku poszukiwań dla osoby początkującej.
Z tego co widziałem w komisach i na aukcjach to sporo tam strasznego dezelu i jak widzę „okazję tylko za 500” to wiem że lepiej zagrać w systemie, w totolotka, bo jest szansa na to że się wygra na porządną trąbę.

Przede wszystkim napisz skąd „klikasz”, możliwe że ktoś coś zobaczy, może będzie miał do sprzedania. Ja np widziałem swego czasu ładnego conn’a w komisie na Wiktorskiej w Wawie za 1200 ale jak powiedziałem aby skontaktowali się z właścicielem to okazało się że i za 1000 by był…

Ale trąbkę kupiłem w komisie we Wrocławiu – schilke B6 w takiej cenie że szczęka opada

Poszukaj, popytaj i jak obejrzysz kilka z kimś, kto się zna, to może coś wybierzesz. No i co ważne, taką trąbkę trzeba dokładnie wyczyścić, przemyć a nawet wydezyfekować, potem odpowiednio naoliwić – to też powinna zrobić osoba z doświadczeniem…. Ja na tym etapie też popełniłem kilka błedów wynikających z nadgorliwości 😆 ale na szczęście nie zniszczyłem trąbki.
A poza tym to może nuczyciel tego obdarowywanego by się nieco wykazał? Bo jakby coś nie tak, to będzie wybrzydzał itp.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?