Re: TRĄBKI B&S CHALLENGER II

De-eR
Członek

Witam!!! Apropo tych B&S. Mam kolegę, który posiada taki instrument i jest z niego zadowolony (grałem na nim i powiem, że fajnie). Osobiście posiadam Challenger II 3137 TC. Jestem z niej zadowolony!! Aczkolwiek strasznie długo się ten instrument rozgrywał. Fakt – masywna trąba i duża (zdrowie zżera). Problemem, jak zauważyłem nie tylko w moim modelu ale i w innych B&S jest strasznie niestrojne es2 (za niskie) – także jak się zdecydujesz zwróć na to uwagę. Miałem możliwość porównania B&S z Schagerl’em. Ku mojemu zdziwieniu model AKADEMIC Schagerl’a brzmieniowo był ciekawszy!!! Lżejszy zadęciowo (mniejsze menzury rzecz jasna), konkretniej reagował na powietrze stąd ładne początki dźwięków. No i cena bardzo przystępna – ale to tylko taka mała dygresja z mojej strony. Generalnie jednak jestem z B&S zadowolony więc mogę Ci go polecić. Nie mniej jednak rynek instrumentów jest szerszy … Warto porównywać :))) Pozdro

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?