Re: Kto gra na Yamaha 11B4

#5566
Adam
Participant

Student ma jak zwykle racje – podpisuje się pod tym w 100%

Tak na marginesie to przytocze swoją historie z ustnikami.

Zaczołem jak „każdy” (chyba) na bachu 7c. Po roku grania udało mi się za małe pieniążki kupić bacha 1C (ogromna różnica rozmiarów). Początki były trudne. Nic nie wychodziło; fatalna kondycja; dźwięk do bani etc. Po jakimś czasie przyzwyczaiłem się grać na tym „wiaderku” i wszystko było naprawde na dobrej drodze. W końcu byłem młody stopniowo się rozwijałem w tej materii (trąbka :-D).
Młodość ma niestey swoje wady przed samym dyplomem w LM stwierdziłem że zmnienie ustnik na mniejszy. Przecież będzie mi się lżej grało. ( Ahh człowiek młody = człowiek głupi )
Wziołem coś w rodzaju Stomvi 3CW i owszem grało się łatwiej przez pół roku. Po tym czasie już nie miałem bacha 1C bo go sprzedałem. Miałem natomiast problem ponieważ moje granie było fatalne. Zmieniając ustniki przeżyłem w następnym czasie Bacha 3C, 1 i 1/2 Megaton-gold, Monette B2 (porównywalny do Bach 1 i 1/4)
Na tym ostatnim już się zatrzymałem. Nie chce już nic zmieniać i to samo polecam innym. Jeśli coś zmieniać to tylko pod okiem i konsultacją jakiegoś „b.dobrego” pedagoga, który wykluczy inne ewentualności związane z problemem.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?