Re: Jaką trąbkę??

#5544
Rech
Participant

wiesz, to tak jakbyś napisał: czym się różnią samochody? przecież każdy jeździ. to samo w trąbkach – na każdej zagrasz, tylko pytanie jak? poza wizualnymi sprawami trąbki wyższej klasy różnią się od tych trąbek niższej klasy lepszym (równiejszym i dokładniejszym) wymiarem wentyli, poza tym często pokryte są lepszym lakierem, lub po prostu stworzone są ze srebra (co raz częściej spotykane).

co do tematu – jaką trąbkę kupić do 4000zł? wybije się teraz spośród większości ludzi którzy tutaj napisali. Kup Getzena Eterna 700. Jest to limitowana seria trąbek tej firmy. sam na niej gram, i zdaniem dwóch profesorów (w tym prof. Igora Cecocho!!!) brzmi świetnie – lepiej od Stomvi wartej 10000zł (sprawdzone przez mojego nauczyciela :P). pewnie spytacie się: skoro jest to tak dobry instrument, to czemu jest stosunkowo tani? w zasadzie nie wiem tego. jedyną wadą tej trąbki jest dość sląby lakier, który łatwo porysować. Getzena Eterne 700 mam od prawie 6 lat i nie zawiodła mnie ani razu. wentyle chodzą cały czas jak nowe, poza tym to brzmienie jest bezkonkurencyjne. nie to co obyta i pospolita yamaha (z całym szacunkiem dla włascicieli tych instrumentów i w ogóle firmy) 🙂

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?