Odp: Karl Glaser ???

santander
Członek

Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem TU nowy i postanowiłem włączyć się do dyskusji. Dlaczego ? Ano dlatego, że jestem dystrybutorem instrumentów firmy Karl Glaser i chciałbym rozwiać pewne wątpliwości. Wiem , że instrumenty Karl Glaser wrzucane sa do jednego worka z typową chińszczyzną co często mija sie z prawdą. Od razu powiem , że jestem gitarzystą a nie trębaczem ale przez ponad 25 lat muzykowania miałem przyjemność spotykania sie jak równiez grania z wieloma trębaczami.
Polityka firmy Karl Glaser jest taka , żeby produkować instrumenty dla każdego. Jest to firma z tradycjami która dba o swój wizerunek. Oczywistym jest, że jeżeli trąbka kosztuje około 500-600 zł to jest instrument dla początkujących. Dla niemca to 1-2 dni pracy. Mimo to trąbka stroi i da sie na niej pograć pierwsze lata nauki. Jezeli ktoś chce zacząć naukę a nie stac go na dobry drogi instrument , to wydaje mi sie że jest to dobra propozycja. Tym bardziej, że nie wiadomo czy za 2 miesiące chęć do nauki nie minie i…..:-) Jak na każdy instrument jest gwarancja i to jest przewaga nad trąbkami używanymi. Sprzedajemy instrumenty tej firmy około roku czasu i jak dotychczas nie mieliśmy reklamacji. Ani na zacinające się tłoki ani tym bardziej na schodzenie lakieru. Posty typu:”….słyszałem,że…”, „…mój znajomy mówił, że jego kolega miał….” są mało przekonywujące. Tak jak wspomniałem, Karl Glaser robi trąbki dla początkujących ale robi też droższe instrumenty profesjonalne. Trąbka , która kosztuje 1700 zł może konkurować z instrumentami za 5-6 tyś zł. Nie wierzycie ? Proszę niech jakiś zawodowy trębacz z tego forum, który może być autorytem dla innych skontaktuje się ze mną. Dostanie do testów trąbkę i następnie wyrazi swoją bezstronną opinię. Nie będę bezpodstawnie bronił instrumentów , które sprzedaję. Powiem tylko, że jeden z kupujacych po nabyciu właśnie trąbki profi za 1700 zł , wystawił na sprzedaż na allegro swojego Bacha (notabene robionego w Chinach). Porównywał również nasz instrument z Amati i dużo wyżej ocenił Karl Glasera.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?