Re: hm

Student
Członek

Musze powiedzieć ,ze mój znajomy kupił trąbke własnie na allegro frimy STAG za około 530 zl. Powiem szczerze, ze miałem ją w reku przez 10 minut pograłem pare dzwieków i…juz gdzies o tym pisalem ale moje odczucia były bardzo pozytywne. Jak za taki instrument to chyba warto. Sądzę, że trabka firmy STAG jest porównywalna jak nawet…lepsza! od standardowej Yamahy.Yamaha z seri I kosztuje około 1800 zl. Ja osobiście zakupił bym wtedy STAGa bo jest duzzzo tańszy a gra podobnie. W tym Stagu ku moijemu zaskoczeniu tłoki chodziły bardzo ładnie. „Biły” Yamahe na głowe.
Tak jak napisalem , grałem na trabce firmy STAG i polecam ten instrument na poczatek nauki.Warto !
Co do tych innych egzotycznych wynalazków…to kiedyś w sklepie muzycznym grałem na takiej trabce piccolo za ok.2000 nowa!. Przyznam, że …ta trabka dobrze nadawała by się do grania trójdźwieków zmniejszonych 😀 tragedia…
Pozdrawiam

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?